RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Dažas mūsu valsts skaistākās vecmāmiņas tīri seksīgas - FOTO APSPĪLĒTOS SPORTA TĒRPOS

Dažas mūsu valsts skaistākās vecmāmiņas tīri seksīgas - FOTO APSPĪLĒTOS SPORTA TĒRPOS
Foto: Publicitātes
· 19.06.2012. 19:23

Sestdien sieviešu biedrības “Emergo” rīkotā pirmā Latvijas vecmāmiņu konkursa „Vecmāmiņa 2012” ietvaros notika  dalībnieču sportisko aktivitāšu un skaistumkopšanas diena.

 

Sporta klubā “Global fitness” dalībnieces, ģērbušās sporta tērpos, bijušās sporta deju dejotājas Lienes Skulmes vadībā apguva pirmās defilē iemaņas. Defilē nodarbības notiks regulāri - līdz pat finālam, lai dalībnieces spētu skaisti parādīt demonstrējamos tērpus un sievišķīgi kustēties. Turpmāk savas brīnišķīgās un gaišās telpas defilē nodarbībām piedāvās deju un kustību studija”studioX1” (www.studiox1.lv), kas daudzus gadus profesionāli darbojas gan sporta deju, gan vienkārši “sadzīves” deju jomā, turpinot deju nodarbības arī vasarā dejotgribētājiem jebkurā vecumā. Konkursa finālā studijas mīļākā vecmāmiņa saņems simpātiju balvu.

 

Konkursa “Vecmāmiņa 2012” dalībniecēm, uzlabojot savu fizisko formu, bija iespēja izmantot sporta kluba “Global fitness” piedāvātos pakalpojumus – izmēģināt spēkus uz visdažādākajiem trenažieriem, pavingrot ar hantelēm, kā arī relaksēties pēc treniņa, apmeklējot džakuzi un pirti. Sportiskās aktivitātes apgūt palīdzēja “Global fitness” pārstāve Jeļena Gubska un veselīgā un sportiskā dzīvesveida piekritēja un viena no konkursa organizētājām Elita Drāke.

 

Pēc fiziskajām aktivitātēm konkursa dalībniecēm tika dota iespēja apgūt “Mary Kay” skaistumkopšanas rituālus “Spoguļu akadēmijā”. Konkursantes mācījās pareizi kopt savu ādu un prasmīgi uzkrāsoties. “Spoguļu akadēmijas” filozofija: “Ikviena sieviete grib izskatīties kopta, jauna un skaista. Tieši tādēļ "Spoguļu akadēmijā” ir nodarbības, kuru laikā iemācīties izprast kosmētiskos līdzekļus - vai tie būtu sejas kopšanas līdzekļi, ķermeņa kopšana vai dekoratīvā kosmētika, kā arī pareizi kopt sejas un ķermeņa ādu un izvēlēties sev piemērotu krāsu paleti dekoratīvajai kosmētikai.”

 

Paralēli “Spoguļu akadēmijai” dalībniecēm bija iespēja piedalīties ļoti interesantā Elitas Drākes piedāvātā dzīves vērtību un personības noteikšanas testā. Katrai dalībniecei bija jānorāda savas dzīves prioritātes un attiecīgi tās jāizanalizē. Uzdevums bija vienlaicīgi gan sarežģīts, gan vienkāršs, un rezultāti izrādījās pārsteidzoši arī pašām dalībniecēm.

 

Atraktīvā un piesātinātā diena tika iemūžināta arī fotogrāfijās, līdz ar to konkursa “Vecmāmiņa 2012” dalībniecēm bija iespēja sajust atšķirību, fotografējoties gan sporta nodarbību laikā, gan pēc skaistumkopšanas procedūrām - skaisti sapucētām izejamos tērpos. Atraisīties kameras priekšā dalībniecēm palīdzēja konkursa oficiālais fotogrāfs Jānis Mickēvičs.

 

Dažādi tematiskie pasākumi, modes skates, balles un pārsteigumi notiks visas vasaras garumā, līdz 5.augustam, kad notiks konkursa “Vecmāmiņa 2012” fināls.