RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

FOTO: Karsto laika ziņu diktore pamet ģimeni jaunās mīlas dēļ

FOTO: Karsto laika ziņu diktore pamet ģimeni jaunās mīlas dēļ
Kaspars Ūdris · 25.06.2012. 16:10

Seksīgu skatu cienītājus kādreiz kanālā TV6 priecēja „Karsto laika ziņu” meitenes, kuras iemantoja samērā arī lielu atpazīstamību sabiedrībā un joprojām apmeklē saviesīgus pasākumus. Viena no viņām – Zane Kalinka pavisam nesen pašķīrās no vīra, taču pasākumos jau redzama cita vīrieša pavadībā.

 

Sarunā ar žurnālistiem bijusī TV zvaigzne Zane Kalinka (32) tikai pirms mēneša apstiprināja savas laulības izjukšanu: „Šobrīd esmu pārvākusies, meklēju darbu un sāku jaunu dzīvi.” Interesanti, ka ar savu vīru Andri Kalinku viņa bija laulājusies zīmīgā datumā 07.07.07. Šie trīs septiņnieki Latvijā precību jomā izraisīja milzu ažiotāžu – baznīcas un dzimtsarakstu nodaļas toreiz visus laulāties gribētājus nespēja pat uzņemt, taču Kalinku laulībā maģiskie skaitļi laimi nav nesuši. Ģimenē ir divas meitas – Aleksa (6) un Endija (2).

 

Jaunais ekstravagantās būtnes draugs ir līdz šim plašākai sabiedrībai nepazīstamais Martins Dombrovskis, ar ko Kalinka apmeklēja arī gruzīnu restorāna „Marani” prezentācijas ballīti. Pārītis fotogrāfam neslēpa savas romantiskās un nesen „uzliktās” rozā krāsas brilles.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas