RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

FOTO: Slavenais fotogrāfs Kondrašins uzmācas savām modelēm

FOTO: Slavenais fotogrāfs Kondrašins uzmācas savām modelēm
Kaspars Ūdris · 27.06.2012. 17:00

Strādājot ar skaistām meitenēm, vienaldzīgs nespēj palikt pat tāds profesionālis kā Sergejs Kondrašins, kurš ir bildējis neskaitāmi daudz kailu meiteņu. Kamēr sievas nebija līdzās, fotgrāfs viņu pieķēra koķetējot ar vienu no pretendentēm uz „Martini” reklāmu.

 

„Martini” reklāmas atlases dalībniecēm paveicās ar iespēju fotografēties pie pašmāju zināmākā erotisko bilžu meistara Sergeja Kondrašina. Pirms meiteņu fotografēšanas Kondrašins ar katru aprunājās un iedrošināja foto sesijā būt brīvām un nepiespiestām. Kā novēroja žurnālisti, šī „iedrošināšana” gan vairāk atgādināja neslēptu flirtu ar īpašiem uzmanības apliecinājumu elementiem, proti, kādai jaunkundzei vārdā Marina Lapuhova viņš bija koķeti uzlicis roku uz pēcpuses - skatiet galeriju.

 

Pieķerts šādā nodarbē, Kondrašins tikai pasmējās un atgriezās pie fotografēšanas. Un patiesībā tas jau arī bija joks Kondrašina stiliņā.

 

Jāpiebilst, ka viņa sieva Bogdana Kondrašina, iepazīstināta ar fotogrāfijām, vīra izklaides uztvēra vēsā mierā: viņa ir pārliecināta par ģimenes stabilitāti un pat pauda atziņu, ka neliels flirts tikai izkrāso drūmo ikdienu.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas