RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

PAPARACI FOTO: Agnese Zeltiņa pieķerta ar jauno mīļāko un mazmeitiņu ratos

PAPARACI FOTO: Agnese Zeltiņa pieķerta ar jauno mīļāko un mazmeitiņu ratos
Foto: VAKARA ZIŅAS un Kaspars Ūdris
· 05.07.2012. 15:20

Aktrise Agnese Zeltiņa (40) jau desmit mēnešus dzīvo Itālijā, uz kurieni viņu aizvedis darbs. Baumo, ka ne tikai darbs – viņai šajā valstī esot arī attiecības. Pirms Līgo svētkiem aktrise bija ieradusies Latvijā un redzēta pastaigājamies kāda noslēpumaina pavadoņa sabiedrībā. Viss liecināja, ka tieši šis vīrietis ir Zeltiņas jaunais draugs.

 

Ar mazmeitiņu ratiņos

 

Pirmslīgo vakarā, 22. jūnijā, kad teju visa Rīga bija «izslaucīta» no cilvēkiem, Mežaparkā ar savu mazmeitiņu ratiņos omulīgi pastaigājās aktrise Agnese Zeltiņa. Viņai līdzās tikpat jautrā noskaņojumā soļoja kāds kavalieris, kura akcents, runājot angļu mēlē, kā arī nemitīgā žestikulācija lika nojaust viņa itāļu izcelsmi. Vai tas būtu tik ilgi slēptais Zeltiņas itāļu pielūdzējs, kura dēļ aktrise un modele dzimteni apmeklē tik reti un Itāliju drīz sauks par savām mājām? Iespējams, ka šoreiz latviešu tradicionālie svētki Līgo un Jāņi, kā arī meitas Marijas Romijas Zeltiņas (19) skolas absolvēšana bija iemesls, lai Zeltiņa atbrauktu uz Latviju kompānijā ar savu jauno draugu.

 

Draugs demonstrē gādību

 

Par to, ka šis tumsnējais kungs ir kaut kas vairāk par «tikai draugu», paparaci pārliecinājās Ķīšezera apkārtnē, kur pastaigājās šis pāris skatiet galeriju.

 

Laiski tērzējot un vienlaikus uzmanot, ka tikai dāmai nepaliek auksti, itālis pat pieteicās pastumt ratiņus, kur gulēja Marijas Romijas un uzņēmēja Inta Jansona četrarpus mēnešus vecā meitiņa Mila Jasmīna. Kā zināms, viņa piedzima 5. februārī, padarot 40 gadus jauno aktrisi par vecmāmiņu. Diemžēl žurnālistiem neizdevās gūt nekādus komentārus par noslēpumainā kunga personību no pašas Zeltiņas – viņas mobilais tālrunis pēc svētkiem bija izslēgts vai arī ārpus uztveršanas zonas.

 

Starp Boloņu un Milānu

 

Itālijā Zeltiņa dzīvo jau no septembra sākuma un, pēc pašas vēstītā savā mājaslapā internetā, šeit mācās itāļu valodu (sākotnēji Itālijas Kultūras centrā Boloņā, tad – arī valodas skolā Milānā), kā arī strādā televīzijā «QVC» (amerikāņu TV, kas itāļu tirgū ir jau otro gadu), līdz ar to viņai sanāk atrasties starp divām pilsētām – Boloņu un Milānu. «Boloņa piedāvā ļoti daudz – izstādes, koncerti, visdažādākie pasākumi te notiek katru nedēļu. Šī ir brīnišķīga vieta, kur audzināt bērnus, mācīties, studēt un... vienkārši būt. Tāpēc, lai arī darba dēļ mana dzīve pavisam drīz pārsvarā būs koncentrēta Milānā, Boloņā vienmēr atgriezīšos kā uz savām pirmajām Itālijas mājām,» tā aprīļa beigās savā dienasgrāmatā rakstīja Zeltiņa.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas