RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Basketbolists Armands Šķēle smagā stāvoklī ievietots reanimācijā

Basketbolists Armands Šķēle smagā stāvoklī ievietots reanimācijā
Kaspars Ūdris · 08.07.2012. 18:08

Kārtējās neveiksmju sērijas piemeklējušas slaveno latviešu basketbolistu Armandu Šķēli (titulbildē kopā ar draugiem Maiju Rozīti un Kasparu Krištopanu).

 

Fotogalerijā Armands atpūtas mirkļos klubā Madhouse.

 

Sportista aģents Artūrs Kalnītis apstiprinājis, ka Šķēle ievietots Stradiņa slimnīcā. Viņa dzīvībai, par laimi, briesmas nedraud.

 

Arī Armanda Šķēles brālis Aigars savā tvitera kontā ziņo par basketbolista veselības stāvokli.

 

Sestdien Šķēle piedalījies Latvijas izlases rīta treniņā, bet dienas vidū viņam parādījušās veselības problēmas, Latvijas Basketbola savienība citē valstsvienības galveno treneri Ainaru Bagatski.

 

"Pēc aģenta vārdiem, ja viss būs normāli, nākamās divas nedēļas Šķēlem nāksies pavadīt slimnīcā, bet par trenēšanos nedrīkstēs domāt vēl vēl 5 nedēļas pēc tam. Taču jāņem vērā, ka šis viņam jau ir trešais meningīts. Novēlēsim atveseļoties. Par basketbolu varēs domāt pēc tam," teica Bagatskis. "Pēc pirmās treniņu nedēļas paguvu nopriecāties par Armanda sportisko formu un taktiskajiem variantiem, ko komandai pavērtu viņa līdzdalība. Iznāk, ka pierunāju nelaimi."

 

Pirmdien Latvijas izlase uzsāks treniņnometni Valmierā, tās rīcībā palikuši vien 14 basketbolisti.

 

"Aizsargu līnijā mums konkurence jau tā bija simboliska un nu rindas sarukušas vēl vairāk. Konkrētu risinājumu man vēl nav. Aprunāšos ar saviem palīgiem un U-20 izlases treneriem," Bagatskis pagaidām nekonkretizē, kas aizstās Šķēli.

 

Iepriekšējo reizi Šķēle ar meningītu bija sasirdzis 2010.gada sākumā un toreiz sportists divas dienas atradies bezsamaņā. Pēc tam viņam tika veikta operācija, lai novērstu turpmākus saslimšanas draudus.

 

"Man galvā ir kāda anomālija, kas šo slimību izraisa. Tā ir veiksme, ka pēc otrā meningīta nav nekādu komplikāciju," pirms diviem gadiem Šķēle stāstīja intervijā žurnālam "Ieva". "Ārsti strikti pateica, ka operāciju ilgāk nedrīkst atlikt. Ja trešo reizi saslimšu, tas var beigties ļoti slikti."

 

Šķēle šogad izlasē atgriezās pēc diskvalifikācijas izciešanas. Tagad kļuvis skaidrs, ka viņš šogad nevarēs piedalīties Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

 

Pirms nedēļas Šķēle vienojās ar Igaunijas čempionvienību Tallinas "Kalev/Cramo", ka arī nākamo sezonu aizvadīs šajā komandā.

 

Portāla Krusttevs.com redakcijas kolektīvs novēl Armandam visdrīzāko atveseļošanos un arvien jaunas veiksmes laukumā.

 

Krusttevs.com, Leta