RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Kāzu priekšvakarā mūžībā aizgājis aktiera Silvestra Stallones dēls

Kāzu priekšvakarā mūžībā aizgājis aktiera Silvestra Stallones dēls
Foto: Screencrush.com, Fashiontolet.com
· 15.07.2012. 00:01

Silvestra Stallones dēls Seidžo iespējams miris ar sirdstrieku, norāda policijas pārstāvji, vēsta slavenību portāls TMZ.com

 

 Losandželosā 36 gadu vecumā miris Holivudas zvaigznes Silvestra Stallones dēls aktieris Seidžs Stalone.Viņš tika atrasts savās mājā Losandželosā,

 

Kā norāda policija, nekas neliecina par vardarbīgu nāvi, bet ticamākais, ka aktieris miris no medikamentu pārdozēšanas.

 

Policija uzskata, ka nāves brīdī Seidža mājās neviena cita nav bijis.Telpā, kur atrasts mirušais, bijuši tukši recepšu medikamentu iepakojumi.

 

"Iespējams, ka Seidžo miris no sirdstriekas vai insulta, mums nav pamata domāt, ka nāves cēlonis būtu narkotiskas vielas," norāda Losandželosas policijas pārstāvis Ebdrjū Smits. Autopsija tiks veikta svētdien.

 

Tiek ziņots, ka Seidžo ģimenes pārstāvji netic versijai par medikamentu pārdozēšanu. "Mēs tikāmies pirms divām nedēļām, viņš bija labā garastāvoklī, labi izskatījās, viņš stāstīja par saviem nākotnes plāniem. Un narkotikas viņš nelieto," saka tuvs viņa draugs.

 

Silvestrs Stallone ir šokā par notikušo, aktieris smagi pārdzīvo dēla nāvi, Seidžo māte Saša Zaka ir tuvu nervu sabrukumam.

 

Stalones dēls miris neilgi pirms savām kāzām, kurām bija jānotiek jūlija vidū.

 

"Seidžam šis bija pats laimīgākais un priecīgākais laiks, viņš bija iemīlējies,laimīgs un vesels. Par narkotikām nevar būt ne runas, pa visam drīz viņš taisījās svinēt kāzas, viņam bija daudzi intersanti kinoprojekti," saka Stallones advokāts Džordžs Braunšteins.

 

Tikmēr vairāki mediji pamatojoties uz citu Seidžo draugu teikto ziņo, ka Seidžo esot bijušas finansiālas problēmas. "Viņa kinostudija nenesa peļņu, lai tās atrisinātu viņš kategoriski atteicās vērsties pēc palīdzības pie sava tēva."