RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

FOTO: Festivāla "Jaunais Vilnis" dalībnieki bez grima un krāšņajiem tērpiem

FOTO: Festivāla
Foto: Krusttevs.com
· 22.07.2012. 10:04

Ja vien nebūtu sarkanā paklāja un apsardzes, neviens krāšņā festivāla dalībnieks netiktu atpazīts. Konkursanti Rīgā ieradās ikdienas tērpos un bez grima - skatiet fotogaleriju.

 

 

Jaunie izpildītāji, kas šogad cīnīsies par "Jaunā Viļņa" laureāta titulu, Latvijā tika sagaidīti pie tirdzniecības centra "Origo" un "Origo Summer Stage" skatuves, uz kuras viņi izpildīja festivāla himnu. Sagaidīšanas laikā "Jaunā vilņā" organizatori kopā ar "Origo Summer Stage" organizatoriem 450 m2 plašajā brīvdabas galerijā pie t/c "Origo" atklāja arī konkursam "Jaunais Vilnis" veltītu izstādi.

 

Šogad konkursā "Jaunais Vilnis" kopumā uzstāsies 16 dalībnieki no 14 dažādām pasaules valstīm - Armēnijas, Baltkrievijas, Itālijas, Izraēlas, Kazahstānas, Kirgizstānas, Ķīnas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Meksikas, Nigērijas, Somijas un Ukrainas. Jau trešo gadu dalībnieki tiek sagaidīti pie t/c "Origo" un jau otro gadu uz "Origo Summer Stage" skatuves notiks konkursa jauno izpildītāju koncerti - šogad tie plānoti no 24.jūlija līdz 29.jūlijam - tieši festivāla laikā.