RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Mēnesi pēc šķiršanās hokejistam Bārtulim jau attiecības ar dziedātāju Tumševicu

Mēnesi pēc šķiršanās hokejistam Bārtulim jau attiecības ar dziedātāju Tumševicu
Foto: Vakara Ziņas
Kaspars Ūdris · 27.07.2012. 12:11

Pirms pāris nedēļām kluba «MadHouse» četru gadu jubilejā uzvirmoja acīm redzamas simpātijas starp Latvijas hokeja izlases aizsargu Oskaru Bārtuli un dziedātāju Natāliju Tumševicu. Izrādās, šai «uzvirmošanai» ir arī turpinājums.

 

Nu jau bijušais NHL kluba Filadelfijas «Flyers» hokejists Oskars Bārtulis tikai nesen atgriezās Latvijā (lielāko daļu karjeras viņš ir aizvadījis otrpus okeānam) un knapi pirms mēneša (ja precīzāk, 29. jūnijā) šķīrās no sievas Elīnas, ar kuru viņam ir divi bērni. Laiku lieki netērējot, Bārtulis ir meties vietējo meiteņu medībās, kas vainagojušās ar labiem panākumiem.

 

Kad pirms pāris nedēļām notika kluba «MadHouse» četru gadu pastāvēšanas jubilejas svinības, hokejists visai uzstājīgi «piecirta» dziedātājai Natālijai Tumševicai un piedāvājās viņu pavadīt mājās. Par piedāvājuma iznākumu nekas nav zināms, taču sestdien klubā «Kaļķu vārti» uz Elitas Drākes un Lienes Skulmes aģentūras «Mrs. Latvija» dibināšanas pasākumu šis pāris ieradās kopā – pat daudzpieredzējušie bulvārpreses fotogrāfi sakaunējās iemūžināt visus šā pāra mīlestības apliecinājumus...

 

Natālija Tumševica sarunā ar žurnālistiem negrasījās noliegt (netika pat izmantota ierastā frāze «mēs esam tika draugi»), ka viņai ir attiecības ar hokejistu Bārtuli. «Mēs iepazināmies dizainera Mārtiņa Pūpola kolekcijas prezentācijas pasākumā aizpagājušajā nedēļā. Jā, uz «MadHouse» jubileju jau bijām pazīstami. Ir patikšana, ir kaut kādas jūtas – ko tur slēpt!» »VZ« vaļsirdīgi atzinās dziedātāja. «Skatīsimies, kas būs tālāk, tad jau redzēs! Pašlaik mēs vienkārši izbaudām šīs attiecības.»

 

Tumševica atzinās, ka iepazīšanās brīdī nemaz nav zinājusi, ka Bārtulim bijusi sieva un ir bērni. «Viņam tagad ir jauna dzīve, man arī bija tumši periodi, par kuriem nevēlos runāt. Jā, visticamāk, ka viņš šosezon spēlēs Eiropā vai KHL – par to precīzāk būs zināms nākamnedēļ, taču, ja mums būs lemts būt kopā, tad viss notiks arī tālāk,» optimistiska bija dziedātāja.

 

Krusttevs.com, Brīvdienu žurnāls "Vakara Ziņas"