RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

SLĒPJAS NO PAPARACI: Jānim Naglim jauna mīla - 20 gadus jaunāka sieviete

SLĒPJAS NO PAPARACI: Jānim Naglim jauna mīla - 20 gadus jaunāka sieviete
Foto: Vakara Ziņas
· 29.07.2012. 00:23

Uzņēmējs Jānis Naglis (54) nu saviesīgos pasākumos parādās kopā ar par sevi divdesmit gadu jaunāko Danu Karlsbergu (34).

 

 

Bijušais Privatizācijas aģentūras šefs Jānis Naglis festivālā «Positivus» bija kopā nevis ar dzīvesbiedri un divu bērnu māti Kristīni Dupati, bet savu jauno mīlu – simpātisko rudmati Danu Karlsbergu.

 

Tiesa, nakts melnumā pamanot fotogrāfus, Naglis izrāvās no mīļotas apskāvieniem un centās izvairīties no kopīgām bildēm. Abi apskāvušies centās atrast īsāko ceļu uz galveno skatuvi, lai vērotu grupas «Keans”» uzstāšanos, taču mēģinājums šķērsot festivāla teritoriju gar slēgto celiņu pāri noveda tieši iepretī mediju teltij.

 

 Ieraugot, ka viņus mēģina iemūžināt Naglis izrāvās no savas pavadones apskāviena un strauji mainīja virzienu. Sieviete ar nepilna soļa attālumu sekoja savam kavalierim. Vaicāta par abu attiecībām, viņa strupi attrauca: «Bez komentāriem!»

 

Kā noskaidroja »VZ«, Nagļa jaunā aizraušanās (vai mūža mīlestība) ir kosmetoloģe no skaistumkopšanas salona «Liora» Dana Karlsberga. Pēc neoficiālas informācijas, abu attiecības sākušās jau pagājušā gada ziemas mēnešos: uzņēmējs bieži vakara stundās ir redzēts piebraucam Tallinas un Cēsu ielu krustojumā un gaidām, kad viņa jaunā favorīte atbrīvosies no darba.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas