RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

FOTO: Grupa Instrumenti iejūtas Olimpiskās lāpas nesēju lomā

FOTO: Grupa Instrumenti iejūtas Olimpiskās lāpas nesēju lomā
Foto: Publicitātes un Kaspars Ūdris
Kaspars Ūdris · 31.07.2012. 14:44

Grupa Instrumenti, vieni no Samsung Iedvesmas skrējiena Hope Relay atbalstītājiem, labdarības projekta noslēguma pasākumā iejutās lāpas nesēju lomā. Shipsi un Reynsi labprāt pozēja fotogrāfiem kopā ar Mārtiņa Rītiņa lāpu, kuru viņš par piemiņu bija atvedis no Olimpiskās lāpas stafetes Lielbritānijā.

 

Samsung Iedvesmas skrējiena Hope Relay noslēguma pasākums pulcēja kampaņas atbalstītājus un draugus - Latvijas pārstāvjus Olimpiskās lāpas stafetē – Mārtiņu Rītiņu, Aivaru Čakli, Ievu Liepiņu un Lindu Kļaviņu, Iedvesmas skrējiena vēstnešus Latvijas reģionos Oļegu Maļūhinu un Lauri Freibergu, aktīvākās Iedvesmas skrējiena komadas un dalībniekus, SOS bērnu ciematu pārstāvjus un citus.

 

Samsung Hope Relay ietvaros divu mēnešu garumā gandrīz 5 000 cilvēku no visas Latvijas skrēja, brauca ar velosipēdu, skrituļslidām vai kā citādi aktīvi veica kopumā aptuveni 66 000 tūkstošus kilometru, savukārt Samsung par katriem 3 kilometriem ziedoja 1 eiro audžuģimenēm SOS bērnu ciematos.

 

Kopīgiem spēkiem Iedvesmas skrējiena laikā izdevies sakrāt 22 000 eiro, kas papildināti ar 33 000 eiro vērto Samsung dāvinājumu audžuģimenēm mūsdienu tehnoloģijas apguves īstenošanai, veido līdz šim lielāko ziedojumu Latvijas SOS bērnu ciematiem.