RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

FOTO: Vaikule 58 gadu (!) vecumā uzziedējusi kā puķe!

FOTO: Vaikule 58 gadu (!) vecumā uzziedējusi kā puķe!
Foto: Vakara Ziņas
· 08.08.2012. 23:00

Krievijā populārā latviešu dziedātāja Laima Vaikule šogad festivālā ir viena no ievērojamākajām zvaigznēm – Allas Pugačovas ar viņas svītu taču nav!

 

Ja nebūtu kalendārās matemātikas, nevienam pat prātā neienāktu, ka Laimai šogad martā palika 58 gadi! Dziedātāja zied kā puķe...

 

Dziedātāja Laima Vaikule festivāla Jaunais Vilnis aktivitātēs burtiski staroja un labprāt ļāvās foto zibšņiem, koķeti pozējot pie oficiālā festivāla stenda. «Festivāls – tie ir svētki mums, estrādes māksliniekiem. Tā ir atkal satikšanās burvīgajā Jūrmalā. Un jaunajiem mūziķiem tā ir iespēja iekāpt šovbiznesa laivā. Tiesa, to, kuri no tās tiks izšūpoti jau pēc gada, noteiks tikai pašu mūziķu darbspējas,» izteicās Vaikule. Viņa nav atteikusi sniegt palīdzību grupai «Framest» – dziedātāja pat jauniešus uzaicināja uz savu Jūrmalas villu. Tieši šeit Vaikules virsvadībā grupa ir aizvadījusi vairākus mēģinājumus, gatavojoties konkursam.

 

Starp citu, Vaikulei ir pārmaiņas ģimenes dzīvē: pirms nepilnām trim nedēļām dziedātāja no Maskavas sev atveda jaunu suņu meiteni, kuru nodēvējusi par Kuklu (lelli).

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas