RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Sandis Ozoliņš nosvinējis 40 gadu jubileju; Atklājas jaunā mīlas stāsta detaļas

Sandis Ozoliņš nosvinējis 40 gadu jubileju; Atklājas jaunā mīlas stāsta detaļas
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 09.08.2012. 00:20

Krusttevs.com jau rakstīja, ka Positivus festivāla lielākais pārsteigums bija jaunais mīlas pārītis – bijušais Rīgas Dinamo kapteinis Sandis Ozoliņš un televīzijas ziņu moderatore Agnese Vārpiņa. Lai gan – daudziem pārsteigums bija arī tas, ka viņi fotoobjektīviem pa ķērieniem trāpījās tikai tagad.

 

Pēc žurnālistu rīcībā esošās neoficiālās informācijas, slavenais hokejists Sandis Ozoliņš un TV dīva Agnese Vārpiņa ir kopā jau vairākus mēnešus, taču atšķirībā no Ozo iepriekšējām attiecībām ar vizuāli it kā līdzīgo, bet prāta spējās no Vārpiņas diezgan atšķirīgo kādreizējo TV sensāciju Annu Lieckalniņu, šoreiz nez kāpēc paparaci šīs attiecības izdevās atklāt tikai tagad, kad abi «medījamie» parādījās aptuveni 25 000 cilvēku apmeklētā pasākumā. Laikam jau nebija informācijas noplūdes...

 

VIP teltī, sadevušies rociņās, Sandis Ozoliņš un Agnese Vārpiņa noskatījās grupas «Instrumenti» koncertu un nozuda pūlī. Ozoliņa komentāri vienmēr bijuši paredzami: par privāto dzīvi neko, par hokeju – katrā laikā. Šoreiz arī Vārpiņa uz telefonzvaniem nu nekādi nebija piedabūjama atbildēt. Par abu attiecībām tiek baumots jau no maija, kad Ozoliņš beidzot pārtrauca attiecības ar Lieckalniņu.

 

Interesanti, ka par Ozoliņa attiecību krīzi baumoja jau labi sen un vienā no šiem periodiem hokejists un Vārpiņa nokļuva viens otram līdzās: tas bija pagājušā gada decembrī, kad TV3 rīkoja ikgadējo pasākumu «Latvijas lepnums». Šajā pasākumā kā goda viesis tika uzaicināts arī Ozoliņš un toreiz netīšām tika sasēdināts priekšplānā pie viena galdiņa ar Vārpiņu.

 

3. augustā Sandis Ozoliņš svinēja savus 40.-tos šūpuļsvētkus. Sveicam!

 

Krusttevs.com; Vakara Ziņas