RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Jenny May mazā meitiņa jau kļuvusi par aktrisi

Jenny May mazā meitiņa jau kļuvusi par aktrisi
Foto: Vakara Ziņas
· 16.08.2012. 00:00

Kamēr Jūrmalā visi bija pārņemti ar festivālu «Jaunais vilnis», dziedātāja Jenny May un Latvijā dzīvojošais itālietis Roberto Meloni Lielupes krastā filmēja dziesmas videoklipu. Klipā aktrises ampluā iejutās arī dziedātājas mazā meitiņa Sāra.

 

 

Videoklips tika filmēts trīs dienas uz kuģīša «Lībava», publikai tas tiks atrādīts nākamajā nedēļā. Klipā vasarīgās noskaņās izdzīvots pirātu stāsts. «Tik šarmantu veco laiku pirātu kuģīti es nekur Eiropā neesmu redzējusi, un man prieks, ka mūsu videoklips tapa tieši šeit! Mēs šāvām ar īstu lielgabalu, un troksnis no šāviena bija milzīgs!» par filmēšanas procesu sajūsminājās Jenny May (Maija Stuģe).

 

Viens no senākajiem kino un video darboņu novērojumiem ir tāds, ka bērni un dzīvnieki filmēšanas laukumā rada tikai problēmas. Taču Jenny May šo ticējumu ignorējusi: videoklipā piedalījusies arī zelta zivtiņa, kas pēc filmēšanās tika nogādāta kādā no tuvējām viesnīcām un nu dzīvo lepnā akvārijā. «Es visu laiku ļoti pārdzīvoju, lai tikai zivtiņa izdzīvo un ar viņu nenotiek nekas slikts. Kad vajadzīgie kadri ar viņu bija nofilmēti, Roberto menedžere steidzās zivtiņu nogādāt uz akvāriju. Tiesa, Roberto jokoja, ka menedžere ar visu zivtiņu piestās pie kāda suši bāra vai jau gatavo zivs šašliku...» smējās dziedātāja.

 

Taču pats galvenais – aktrises ampluā debitēja dziedātājas mazā meitiņa Sāra, kura veiksmīgi tikusi galā ar sev dotajiem uzdevumiem. «Viņai bija jāēd saldējums, jāsmejas par nikno kapteini un jāieslēdz kapteinis kajītē,» mazās aktrises uzdevumus atklāj lepnā mamma.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas