RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Festivāla karstākās attiecības! Bilana un «tatuškas» mīla beidzas ar skandālu

Festivāla karstākās attiecības! Bilana un «tatuškas» mīla beidzas ar skandālu
Foto: Vakara Ziņas
· 16.08.2012. 01:28

Uz skatuves un fotogrāfu klātbūtnē Dima Bilans un Jūlija Volkova tēlo mīlu. Redzot šīs maiguma izpausmes, Krievijas prese jau pasludinājusi abus par šā gada karstāko pāri un teju skandina kāzu zvanus.

 

Jau kopš mēģinājuma pārstāvēt Krieviju šā gada Eirovīzijā dziedātājs Dima Bilans un bijusī «tatuška» Jūlija Volkova sevi pozicionē kā pāri. Abi ar savu mīlas teātri Jūrmalā tik ļoti aizspēlējās, ka Volkovai festivāls beidzās ar asarām acīs.

 

Savulaik grupa «t.A.T.u» popularitāti lielā mērā guva arī tāpēc, ka Jūlija Volkova tēloja lesbieti ar otru grupas dalībnieci Jeļenu Katinu. Nu Juļai jau ir 27 gadi, viņa ir divu bērnu māmiņa ar divām šķirtām laulībām un vairākiem neveiksmīgiem romāniem, bet tieksme uz PR mīlu nav zudusi – nu dziedātāja stāsta, ka lolojot jūtas pret Dimu Bilanu. Par prieku presei abi uz koncertiem devās, sadevušies rociņās, un pat tika «pieķerti», kopā atpūšoties pludmalē un maigojoties Jomas ielā pie suvenīru tirdziņa. Taču abu mīlas stāsts bija teātris: Bilans ar savu menedžeri un dejotājiem bija apmeties kādā no Jūrmalas viesnīcām, bet Volkova mitinājās Rīgā, «Radisson Blu Hotel Latvija».

 

Mīlas izrāde noslēdzās ar dramatisku noti. Duetā abi uzstājās komponista Igora Krutoja 58. dzimšanas dienas ballītē. Vienubrīd abu priekšnesums jau izskatījās pēc seksa priekšspēles, taču vēlāk Bilans, kurš nedaudz vairāk bija «paņēmis uz krūts», kopā ar savu menedžeri Janu Rudkovsku un viņas vīru, slaveno daiļslidotāju Jevgeņiju Pļuščenko pameta svinību vietu. Mirkli vēlāk viņu devās meklēt arī Volkova. Runājot pa mobilo telefonu, Juļa mēģināja noskaidrot, kur viņas «PR mīļotais» palicis, un, saprotot, ka Bilans pazudis bez viņas, Volkova ar asarām acīs steigšus kāpa mašīnā un devās uz savu viesnīcas numuriņu Rīgā.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas