RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Aktrises Vitas Baļčunaites pasākuma vadīšanas stils šķebina un tiek skarbi kritizēts

Aktrises Vitas Baļčunaites pasākuma vadīšanas stils šķebina un tiek skarbi kritizēts
Foto: Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 06.09.2012. 15:00

Mežaparkā notikušā sporta labdarības pasākuma «Nike Riga Run» vadība bija uzticēta aktrisei Vitai Baļčunaitei, kura centās no sirds, taču... Šķiet, viņai labāk šādus sirdspasākumus tomēr neuzticēt.

Aktrise un arī dziedātāja Vita Baļčunaite nenoliedzami ir skaista, šarmanta un ļoti sirsnīga būtne, iespējams, tieši tāpēc viņa tika izvēlēta kā viena no «Nike Riga Run» pasākuma vadītājām.

 

Nebija jau ļoti slikti, taču, vai nu Baļčunaite pirms tam bija gājusi kursos pie labdarības pasākumu vadītājas Katrīnas Pasternakas, kurai, kā zināms, acis atrodas slapjā vietā, vai kāda cita ķibele, taču aktrises pasākuma vadīšanas stils apšķebināja, un tas nav tikai »VZ« viedoklis. «Saliekam rociņas kopā, atbalstām, atbalstām!» sanākušos kā defektīvos neskaitāmas reizes aicināja aktrise, kura katru pasniegto atzinības rakstu vai medaļu neskaitāmajās grupās un tikpat kategorijās atzīmēja ar obligāto iespraudumu «godam nopelnīts».

 

Tam klāt pieplusojās nepārtraukti skandētais «mēs lepojamies ar jums», bet sponsori tika pieteikti balsī, kas darītu godu pat seksam pa telefonu. Ļoti interesants bija arī rezumējums, ka atbalstītāji esot sanākuši «pilna Mežaparka estrāde» – ja runā par tribīnēm, tur sēdēja kādi 80 cilvēki, ja par pārējo teritoriju, tad tur lielākoties atradās dalībnieki. «Šeit taču nav kaut kāds nespējnieku salidojums, te visi ir normāli cilvēki!» tā Baļčunaites aktivitātes »VZ« komentēja kāds «mazo sirsniņu» projekta dalībnieks.

 

NEDER arī TV!

 

Raidījumam par zvēriņiem Vitas Baļčunaites brīžiem pārspīlētā sirsnība varbūt arī ir īsti vietā, bet šādos labdarības pasākumos aktrise tomēr šauj pār strīpu.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas.

 

Fotogalerijā aktrise no cita pasākuma - bliondīņu pavārgrāmatas prezentācijas.