RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Sandis Ozoliņš atkal kopā ar Annu Lieckalniņu

Sandis Ozoliņš atkal kopā ar Annu Lieckalniņu
Foto: Krusttevs.com
· 01.10.2012. 05:16

Par pēdējo dienu apspriestāko personu Nr. 1 atkal kļuvis bijušais Rīgas «Dinamo» kapteinis Sandis Ozoliņš: sporta cienītāji diskutē par viņa nupat noslēgto līgumu ar KHL klubu «Atlant», bet bulvārpreses lasītāji – par saderināšanos ar skabdalozo TV dīvu Annu Lieckalniņu.

 

Kā Lieckalniņa, tā publicitāte


Par pazīstamo hokeja aizsargu Sandi Ozoliņu kādu laiku nekas nebija dzirdēts – vien tas, ka viņš it kā joprojām trenējas, it kā joprojām negrasās beigt karjeru un it kā grasās parakstīt līgumu ar kādu naudīgāku par Rīgas «Dinamo» KHL klubu. Šovasar viņš gan tika redzēts kopā ar TV dīvu Agnesi Vārpiņu festivālā «Positivus» – būtu dīvaini, ja aptuveni 25 000 cilvēku pūlī spētu noslēpties šāds slavenību pāris.

 

Pēc tam Ozoliņš bija manāms uz ielas un vēl kaut kur, bet ne uz žurnālu vākiem. Interesantākais, ka grimšana aizmirstībā saistās ar to periodu, kad Ozoliņš pašķīrās no kādreizējās TV personības Annas Lieckalniņas – nu vairs ne paparaci kadru teju no guļamistabas, ne «pieķeršanas», sniedzot skūpstu savai meitenei. Šonedēļ gan žurnāls «Privātā Dzīve» publicēja fotogrāfijas, kas tapušas lidostā «Rīga», Ozoliņam dodoties parakstīt līgumu ar Piemaskavas klubu «Atlant» – tajās viņš redzams, skūpstoties ar Lieckalniņu. Protams, šī ziņa pasniegta kā paparaci veiksme: absolūti negaidīti svētdienas vakarā «PDz» trāpījusies lidostā, kur, neko sliktu nedomājot, iekārtojusies bildēšanai ērtās vietās (kā zināms, lidostā pastāv strikti drošības noteikumi), bet tad tikpat absolūti negaidīti tur ieradušies Ozoliņš ar Lieckalniņu, jo hokejistam pēc pusotras stundas bija jālido uz Šeremetjevu (Maskavu). Šādas paparaci veiksmes nebija jau kopš maija, kad hokejists pašķīrās no bijušās TV dīvas. Kā to vērtēt? Protams, kā tikai un vienīgi sakritību.

 

Ozoliņš pēkšņi slīgst vaļsirdībā

 

Skaidrs, ka pēc šādu fotogrāfiju parādīšanās atklātībā arī citi izdevumi interesējās par zvaigžņotā pāra attiecību statusu. Tā, piemēram, sarunā ar dzīvesstila portālu «Sejas» Lieckalniņa atklāja, ka viņas rokā mirdz saderināšanās gredzens, ko uzdāvinājis mīļotais vīrietis Ozoliņš. «Jā, attiecības ir atjaunojušās, un mums viss kārtībā,» tā Lieckalniņa. «Esam saderinājušies. Precējušies vēl neesam un par kāzām nedomājam.» Vēl sensacionālākas atklāsmes lasāmas portāla «Delfi» izklaides sadaļā. «Jā, apstiprinu runas – esam saderinājušies. Pārējais gan lai paliek mūsu ziņā,» Ozoliņa teikto citē «Delfi Izklaide», piebilstot, ka hokejists to esot teicis, «neslēpjot patiesu prieku par nozīmīgo notikumu». Arī tālākais teksts ir citēšanas vērts: «Hokejists nupat devies uz Maskavu, lai noslēgtu līgumu uz jauno sezonu ar Kontinentālās hokeja līgas vienību Mitišču «Atlant», bet viņa izredzētā palikusi Latvijā. Tomēr Ozoliņš priecīgā balsī noliedz to, ka attālums varētu būt šķērslis attiecībām ar nu jau līgavu.» Protams, nav iemesla apšaubīt ziņas patiesumu, tikai – Ozoliņš vienmēr kategoriski teicis, ka gatavs runāt tikai par hokeju, bet par privāto dzīvi viņš negrasās bilst ne vārda. Ja kādam ir bagātāka iztēle, tad var uzburt ainu, kā skarbais vecis Ozoliņš, negaidīti sazvanīts kaut kur Maskavas pievārtē, «priecīgā balsī» un «neslēpjot patiesu prieku par nozīmīgo notikumu» Marka Rivas tonī ziņo par saderināšanos... Starp citu, jaunums par saderināšanos arī nav nekāds jaunums. Īsi pirms pašķiršanās Lieckalniņa jau veica šādu «gājienu ar zirdziņu»: pavasarī žurnālā «Kas Jauns» parādījās publikācija «Mirdz Lieckalniņa un gredzens viņas pirkstā», kur tika rožainos toņos apcerēts «spožais gredzens ar aci, kas nesen sācis rotāt Lieckalniņas labās rokas zeltnesi».

 

Vai tiešām tikai fantāzijas?

 

Šajā situācijā daži komentētāji jau sauc jaunajam pārim «rūgts!», citi izsaka neizpratni par Ozoliņa izvēli, vēl daži smīkņā par Lieckalniņas vēlmi par katru cenu tikt pie naudīga vīrieša sāniem, bet vēl kāds izsaka līdzjūtību TV ziņu moderatorei Agnesei Vārpiņai. Jā, bet ko tad Vārpiņa? Jāatgādina, ka šovasar «Positivus» festivālā sensāciju radīja jaunais mīlas pārītis – Ozoliņš un Vārpiņa, kas VIP teltī, sadevušies rociņās, skatījās «Instrumentu» koncertu un pēc tam nozuda pūlī. Par abu attiecībām tika pa ausu galam dzirdēts jau no maija, kad Ozoliņš pārtrauca attiecības ar Lieckalniņu, taču nofotografēt abus kopā nevienam vēl nebija izdevies. «Es nevaru teikt, ka kaut kas ir beidzies, ja nekas nav sācies,» saka Vārpiņa. «Mulsinoši, ka man tiek uzdoti tāda veida jautājumi. Nav tā, ka man [Ozoliņa fotogrāfijas kopā ar Lieckalniņu] tas ir pārsteigums. Pa lielam nekas starp mani un Sandi nav mainījies. Jebkuram žurnālistam ir vajadzīgs stāsts, un nereti šo stāstu žurnālisti rada paši. Arī šajā gadījumā: mūsu pazīšanās ir draudzība. Man prieks, ka esam ar Sandi tikuši pāri katrs savām emocionālajām bedrēm un esam atpakaļ uz dzīves lielceļa.»

 

Uz »VZ« vaicājumu, vai šī braukšana pa lielceļu norisināsies pa dažādām joslām, Vārpiņa precizēja: «Protams! Ne es, ne Sandis nekad neesam teikuši, ka mums būtu attiecības. Sandis ir tik spilgta personība, ka jebkura meitene, kas ar viņu, turklāt statusā «brīvs», aizietu kaut vai iedzert tēju, pēc preses domām, uzreiz kļūtu par viņa mīļoto sievieti.» Vai kopā būšana «Positivus Festival» jāuzskata vienkārši kā divu labu draugu atpūta? Vārpiņa atbildēja apstiprinoši: «Jā, viennozīmīgi! Man bija liels pārsteigums, ka Sandis nekad nav bijis āra koncertos. Sandis pateica, ka [Salacgrīvā] spēlē viņa iecienītā grupa «Keane», un viņš bija ļoti priecīgs, ka var atnākt uz VIP sektoru un to noskatīties.»

 

Iesaistās mūzikas biznesā

 

Starp citu, šobrīd Vārpiņai ir daudz svarīgākas lietas – nupat oficiāli paziņots par sadarbībā ar nīderlandiešu uzņēmumu «The Source» tapušo portālu www.bobe.me (sauktu par «bobi») – tas veicinās Baltijas mūziķu ierakstu iekļaušanu populārākajos mūzikas interneta tirgos «iTunes», «Amazon.com» u.c., darbosies kā jauna vienotas reklāmas iespēja un vienlaikus būs precīzākais Baltijas reģiona labāko ar mūziku un izklaidi saistīto pasākumu kalendārs. Šeit Vārpiņa strādās kopā ar Daci Ozolu, kompānijas «Meduza» producenti. «Šobrīd vēl gatavojam datu bāzi par pasākumiem Baltijā. Šovasar aktīvi iesaistījāmies koncertos un festivālos, audzējām muskuļus šim projektam. Plānots, ka portālā varēs katru dienu, uzklikšķinot uz konkrēta datuma, uzzināt, kas notiek Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, sākot no operas līdz pat Bauskas kantrifestivālam vai «Dzelteno pastnieku» koncertam,» klāstīja Vārpiņa. Šajā portālā speciāla saite uzreiz aizvestu uz vietni, kur iespējams iegādāties biļetes. Te varēs noklausīties arī dziesmas un noskatīties video. «Pašlaik pasaules mūzikas industrijas skats ir vērsts uz Skandināviju – šis reģions šobrīd ir ļoti interesants ar to, ka ir [muzikālajā jomā] nedaudz citādāks. Nākamais, uz kuru pusi varētu pavērst šo skatu, ir Baltija. Un mums ir, ko piedāvāt! Diemžēl pagaidām Baltijas mūziķi ir ļoti vāji pārstāvēti Eiropā,» ar degsmi balsī skaidroja Vārpiņa. Ar tik lielu degsmi, ka uzprasījās uz jautājumu, vai viņa gatava pamest televīziju, ja nu gadījumā šis jaunais projekts vērsīsies plašumā. «Kā lai precīzāk pasaka... Gan viens, gan otrs darbs man ir ļoti tuvs, bet televīzija... Nē, no tās es nedomāju atteikties. Man būtu grūti izšķirties, taču, par laimi, tas nav arī jādara: informēju televīzijas vadību un kolēģus par jauno projektu, piedalos tajā tik tālu, cik tas neskar kādas televīzijas intereses. Vismaz pagaidām neskar.»

 

 

Sieviete, kas zina, ko vēlas

 

Savulaik arī Lieckalniņa bija perspektīva TV šovu vadītāja (pat saņēmusi balvu), taču viņai bija citas intereses. Jāatgādina, ka savulaik Lieckalniņai bija attiecības ar pazīstamo basketbolistu Aigaru Vītolu – abiem ir meita Annija Aleksandra. Vēlāk viņai bijušas attiecības ar LNT izpilddirektoru Guntaru Traubergu – tolaik Lieckalniņa bija popularitāti aizvien straujāk gūstoša TV dīva, kas vadīja tādus raidījumus kā «Tautas balss», kā arī muzikālos šovus «Cīņas klubs» un «Zvaigžņu lietus». Pēc pašķiršanās no Trauberga aprāvās arī viņas karjera. Nākamais – nekustamo īpašumu biznesmenis Jānis Grūbe, arī ne tas nabadzīgākais cilvēks. Pēc tam kārta nāca Ozoliņam, kurš oficiāli šķīris viņa un sievas Sandras 15 gadus ilgo laulību (abiem ir divi dēli – Kristofers un Roberts).

 

Pēc žurnālistu rīcībā esošās neoficiālās informācijas, dīvainas sakritības dēļ Lieckalniņas dzīves kvalitāte atkal pēkšņi ir būtiski augusi. Proti, pēc kopā saiešanas ar Ozoliņu viņa ir noīrējusi dzīvokli prestižā namā Jēkaba ielā 20, kur īres maksa ir 1370 lati mēnesī. Kurš par to maksā? Uzminiet nu...

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas