RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

FOTO: Saulieša sieva pievienojas ar reklāmām pelnošo grūtnieču pulkam

FOTO: Saulieša sieva pievienojas ar reklāmām pelnošo grūtnieču pulkam
Foto: Ekrānšāviņi no interneta
· 02.10.2012. 05:15

Latvijas izlases hokejista Kaspara Saulieša sieva Katrīne savu sievišķību un seksapīlu neslēpa arī grūtniecības laikā: nesen viņa kļuvusi par itāliešu zīmola «Baby Tiamo» reklāmas seju. Šādā veidā sevi neskaitāmas reizes demonstrējušas arī Holivudas zvaigznes, tā norādot, ka arī grūtniecībā sieviete ir seksīga. Un, protams, arī nopelnot uz reklāmu rēķina.

 

Brauc tikties ar jaunkundzi

 

«All Done. Pagājušajā nedēļā jau biju uz wax., manikīru, pedikīru, skropstām un tagad pēdējais atlicis – mati! Tā ka pēc stundas esmu gatava ņemt čemodānu rokās un doties iepazīties ar jaunkundzīti! Cerams, viņai ir tādi paši plāni,» tā savā profilā sociālajā tīklā «facebook.com» pirmdienas vakarā draugus informēja hokejista Kaspara Saulieša sieva Katrīne, dodoties uz dzemdību namu.


Latviešu grūtnieču pioniere

 

Atšķirībā no citām slavenībām Katrīne necentās slēpt grūtniecību, bet gluži pretēji – cik vien iespējams, lepojās ar gaidāmo ģimenes pieaugumu. Gluži kā daudzas ārzemju slavenības, viņa ļāvās arī atklātai foto sesijai, pozējot stilīgā grūtnieču peldkostīmā. Izrādās, Sauliete kļuvusi par itāliešu zīmola «Baby Tiamo» reklāmas tēlu. Kopā ar vīru Kasparu un abu vecāko meitiņu Keriju topošā māmiņa profesionālā studijā smaidīgi pozēja ģimenes kopbildēm, kuras pēc tam demonstrēja arī portālā «draugiem.lv». Starp citu, Katrīne ir vienīgā latviešu hokejista NHL, lokauta dēļ pašlaik «Dinamo» rindās spēlējošā Kaspara Daugaviņa māsīca.

 

Pasaulē tas nav nekas jauns


Jāpiebilst, ka aizvien biežāk slavenas grūtnieces izvēlas tērpties nevis neizteiksmīgās drānās, bet seksīgā apģērbā. Par revolūciju kļuva aktrises Demijas Mūras (tas notika tālajā 1991. gadā) atļaušanās pozēt kailai uz žurnāla vāka ar grūtnieces vēderiņu. Šobrīd tā jau ir ikdiena un stāvoklī esošās slavenības kailas uz žurnālu vākiem ir bieža parādība. Piemēram, pavisam nesen savu grūtnieces augumu visā krāšņumā izrādīja dziedātāja Džesika Simsone.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas