RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Aishai tik piepildīta dzīve, ka pietrūkst laika miegam

Aishai tik piepildīta dzīve, ka pietrūkst laika miegam
Foto: Krusttevs.com
· 08.10.2012. 07:59

Dziedātājai Aijai Andrejevai garajos koncertbraucienos un mēģinājumos bieži pietrūkstot laika kvalitatīvam miegam, tāpēc viņa bija piekritusi piedalīties savdabīgā eksperimentā un izzināt laba miega noslēpumus.

 

Pēc tirdzniecības centra «Spice Home» aptaujas datiem, aptuveni 60% cilvēku regulāri jūtas neizgulējušies, tāpēc sadarbībā ar speciālistiem tika organizētas «Miega dienas», kuru ietvaros arī vairākas slavenības piekrita interesantam eksperimentam.

 

Tā būtība – ar īpaša diagnosticējoša aparāta (tas tika piestiprināts pie ķermeņa un, cilvēkam aizmiegot, pārraidīja datus datorprogrammai) palīdzību noskaidrot, cik konkrētajai personai ir veselīgs miegs.

 

«Tuvojoties mana koncertuzveduma «Grāmatzīme» ciklam pa Latvijas pilsētām, dzīvoju ļoti saspringtā režīmā: mēģinājumi un tikšanās nereti ieilga līdz vēlam vakaram, bet agri no rīta bija jābūt labā formā. Gribēju noskaidrot, kā saspringtais režīms ietekmē manu organismu, jo zinu, ka laba veselība ir cieši saistīta ar labu miegu,» dziedātāja Aija Andrejeva skaidroja, kāpēc piekritusi piedalīties «Miega dienu» pasākumā. Šajā eksperimentā noskaidrojās, ka Aisha miegā saskārusies tikai ar nelieliem elpošanas traucējumiem, taču tos izraisījusi saaukstēšanās.

 

Interesanti, ka veselīgākais miegs no eksperimenta dalībniekiem izrādījās namamātei, «Spices» direktorei Ivetai Lācei. Tomēr lielāko uzmanību izpelnījās mūziķis Andris Kivičs, kas eksperimenta norises vietā ieradās kopā ar sievu Madaru un abu jūlijā dzimušo meitiņu Keitiju. Arī Aisha nespēja novaldīt interesi par mazulīti – čubinājās gar bērna ratiņiem un pļāpāja ar jauno māmiņu. Nekā pārsteidzoša, jo arī pati Aisha ir ceļā uz ģimenes veidošanu – februārī viņa saderinājās ar savu draugu Tomu Bērziņu.

 

Dziedātājas Aijas Andrejevas pirkstu no februāra grezno saderināšanās gredzens, taču šobrīd viņai pietrūkst laika pat kārtīgi izgulēties – kāzas, visticamāk, tikšot svinētas nākamajā vasarā.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas