RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

PAPARACI FOTO: Lingam jauna mīļākā, simpātiska aktrise

PAPARACI FOTO: Lingam jauna mīļākā, simpātiska aktrise
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
· 24.10.2012. 16:00

Filmas «Raganu mēnesis» pirmizrādi apmeklēja arī režisors un vairāku mūzikas klipu autors Igors Linga. Pie ieejas pamanot medijus, viņš centās turēties nostāk no savas glītās pavadones – bijušās Dailes teātra aktrises Helēnas Vasiļevskas.

 

Tikai nodziestot gaismai kinoteātra zālē un sākoties filmai, pārītis atslābinājās un draudzīgi vēroja uz ekrāna notiekošo.

 

Pēdējā laikā aizvien biežāk saviesīgos pasākumos redzama bijusī Dailes teātra aktrise Helēna Vasiļevska, kas tagad lielākoties darbojas pasākumu organizēšanas jomā. Viņa ieradās arī uz jaunās filmas «Raganu mēnesis» pirmizrādi, turklāt nevis viena, bet kopā ar pazīstamo mūzikas režisoru Igoru Lingu. Tiesa, pirms pirmizrādes notiekošajā banketā abi centās turēties viens no otra nostāk un arī skatītāju zālē vietas pēdējā rindā ieņēma īsi pirms seansa sākuma. Brīdī, kad fotogrāfs abus centās iemūžināt, Linga attrauca, lai liekoties mierā, bet Vasiļevska centās sēdēt iespējami attālāk no sava pavadoņa. Filmai beidzoties, abi pasākumu pameta kopā visai ātri, lai neviens nepaspētu viņus iemūžināt kopā.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas