RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Kriss Holts nonācis aiz restēm un atvainojas Latvijas faniem

Kriss Holts nonācis aiz restēm un atvainojas Latvijas faniem
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 25.10.2012. 08:39

Četriem Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Jekaterinburgas "Avtomobilist" leģionāriem, ieskaitot bijušo Latvijas vienības Rīgas "Dinamo" vārtsargu Krisu Holtu, otrdien radušās nopietnas problēmas uz Ukrainas un Krievijas robežas, vēsta portāls "Nr2.ru".

 

Otrdienas vakarā kluba konts sociālajā tīklā "Twitter" vēstīja, ka Holts, kanādiešu aizsargs Braņislavs Mezejs, slovāku uzbrucējs Rastislavs Špirko un čehu uzbrucējs Kamils Pirošs palikuši Ukrainā, jo viņiem nav noformētas darba vīzas.

 

Lai arī klubs šādu informāciju noliedzis, nesenākie notikumi liecina, ka tā tomēr ir patiesa, kas nopietni apdraud visu minēto hokejistu, ieskaitot Holta, dalību piektdienas regulārā čempionāta spēlē Liepājā pret Rīgas "Dinamo".

 

Pirmdien "Avtomobilist" komanda izbraukumā tikās ar latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvēto Ukrainas klubu Doņeckas "Donbass", piedzīvojot zaudējumu ar 2:4. Holts šim mačam bija pieteikts, tomēr laukumā nedevās, kamēr no trim pārējiem hokejistiem sastāvā bija Mezejs un Špirko.

 

Savukārt trešdienas izbraukuma mačam pret Maskavas "Spartak" vienību netika pieteikts neviens no četriem minētajiem hokejistiem.

 

"Informācija, ka "Avtomobilist" spēlētāji tikuši aizturēti uz Ukrainas un Krievijas robežas, nav patiesa. Tās ir tikai baumas. Starp viņiem minēts, piemēram, arī Pirošs, kuram pašlaik ir trauma, bet Holtam dota iespēja atpūsties, tāpēc viņš pret "Spartak" nespēlēs," portāls "Nr2.ru" citē kluba vadības pārstāvi Vjačeslavu Potehinu.

 

Aģentūras LETA rīcībā esoša neoficiāla informācija liecina, ka spēlētājiem pat nācies pasēdēt aiz restēm un vismaz Holts noteikti nevarēs palīdzēt komandai arī piektdienas spēlē Liepājā.

 

To netieši apliecina arī otrdienas vakarā veiktais ieraksts Holta "Twitter" kontā. "Man nav, ko teikt. Visi drīz uzzināsiet, kāpēc. Jau priekšlaicīgi atvainojos Latvijas fanu priekšā."

 

Holts "Dinamo" komandā pavadīja iepriekšējās divas sezonas, bet vasarā pārcēlās uz vienu no līgas pastarītēm "Avtomobilist", kur kļuvis par neapstrīdamu komandas pirmo numuru.

 

"Dinamo" un "Avtomobilist" komandas pašlaik ieņem pēdējās divas vietas līgas kopējā ieskaitē. "Dinamo" ar 17 punktiem 20 spēlēs atrodas pēdējā, 14., pozīcijā Rietumu konferencē, bet "Avtomobilist" ar 13 punktiem 18 mačos ir pēdējā, 12., vietā Austrumu konferencē.

 

Nra.lv, Leta