RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

PAPARACI FOTO: Evijas Slokas tētis jeb Klaidonis Sloka uzplaucis jaunā mīlestībā

PAPARACI FOTO: Evijas Slokas tētis jeb Klaidonis Sloka uzplaucis jaunā mīlestībā
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 27.10.2012. 16:01

Ansambļa «Klaidonis» solists Māris Sloka savas mīļotās sievietes Zandas Kudiņas klātbūtnē ir burtiski uzplaucis un labprāt ļaujas pat klubu nakts dzīvei.

 

Pēc sāpīgās šķiršanās no savas sievas un bērnu (arī jaunās un talantīgās dziedātājas Evijas Slokas) mātes Daces grupas «Klaidonis» vokālists Māris Sloka par jaunām attiecībām ilgi nerunāja un šķita dzīves nomākts. Nu kopā ar savu mīļoto Sloka ir gluži vai atkal atplaucis dzīvei – nedēļas nogalē viņš kopā ar savu draudzeni Zandu Kudiņu apmeklēja jaunatklāto krodziņu «Laternu stundā».

 

Izrādās, pirms gada kopā ar grupu mūziķim ir sanācis šeit koncertēt – tolaik te esošā kluba «Šokolāde» telpās. «Tas ir kā diena pret nakti! Vēl nedaudz jāuzlabo akustika, un būs ļoti labi. Taču galvenais ir atkarīgs no cilvēkiem, kas nāks uz šo klubu, – tieši apmeklētāji arī radīs šīs vietas atmosfēru,» sarunā ar žurnālistu spriež Sloka. Arī viņš ar savu grupu pavisam drīz te plāno koncertēt. Viņš neesot ballīšu apmeklētājs un krogos parasti uzkavējas tikai tad, kad jāuzstājas; šis ir bijis viens no izņēmumiem. «Tā kā bija šīs jaunās vietas atklāšanas pasākums, tad nolēmu šoreiz arī atnākt atpūsties,» teic Sloka.

 

Ballītē līdzās viņam bija arī glīta tumšmate – Zanda Kudiņa. Abi kopā ir gandrīz četrus gadus, un tieši draudzene bija vīrieša atbalsts brīdī pēc laulības šķiršanas. Jāsaka, ka, pateicoties savai draudzenei, Sloka ir atkal atplaucis dzīvei un kopā ar Kudiņu izskatās laimīgs, ko neslēpa arī pats, – abi, baudot vakaru, labprāt uzsmaidīja arī »VZ« fotogrāfam.

 

Kusttevs.com, Vakara Ziņas