RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

SLĒPTĀ KAMERA: Radiogeiša Ieva Adamss kļuvusi par lesbieti

SLĒPTĀ KAMERA: Radiogeiša Ieva Adamss kļuvusi par lesbieti
Foto: Krusttevs.com
· 27.10.2012. 16:30

Radiogeiša Ieva Adamss nu jau gadu ir precētas sievas statusā – aizvien retāk apmeklē saviesīgus pasākumus un pārsvarā sajūsminās par ģimenes dzīvi un ikdienu kopā ar bērniem. Tomēr...

 

Pagājušajā nedēļā Ieva bija manāma kopā ar savu ilggadējo draudzeni Lindu, par ko, iespējams, būtu iemesls satraukties radiogeišas vīram...

 

Maigi apskāvusi savu draudzeni, Ieva Adamss (Ieva Lejiņa) vēroja tirdzniecības centrā «Spice» notiekošo veikala «PennyBlack» atklāšanas modes skati. Abas modes skati vēroja nostāk no citiem apmeklētājiem un izbaudīja šampanieti, kā arī viena otras kompāniju.

 

Par abu attiecībām radiogeiša savos komentāros bija skopa: «Ko tur daudz komentēt?! Tā man ir ļoti mīļa draudzene.»

 

Jāteic, ka abas dāmas kopā nebūt nav pirmo reizi, turklāt iepriekš viena pret otru bijušas pat daudz kaislīgākas. Tā, piemēram, pirms Adamss laulībām dāmas atpūtās kluba «Burlesque» atklāšanā. Draudzenes viena otru baroja ar vīnogām un nekautrējās saskūpstīties. Vēl pēc kāda laika abas bija manāmas, vētraini ballējoties klubā «DStyle», un pēcāk devās nakts gaitās pa lielākajiem Rīgas naktsklubiem. Līdz šim par savu blondo draudzeni Adamss ir atklājusi vien to, ka viņas vārds ir Linda (uzvārdā Krauze), ļoti tuva draudzene no Norvēģijas.

 

Jāatgādina, ka pēc Adamss pirmās laulības šķiršanas no savu bērnu tēva Denisa Berezovska sievieti saistīja vairākas romantiskas attiecības ar sava dzimuma pārstāvēm. Radiogeiša nekad nav slēpusi savu biseksualitāti un pat mācējusi ar to šokēt sabiedrību.

 

Tā vēl pērn, piedaloties TV3 raidījumā «Vīrieši uz paklāja», viņa pavēstīja, ka reiz viņas bērni jautājuši mammai, ko viņas gultā dara nepazīstama sieviete. Adamss atzinusi, ka kopš tās reizes, pateicoties bērniem, viņa mainījusi dzīves uztveri un vairs tik vieglprātīgi nerīkojas, tomēr vēl joprojām bieži apmeklē geju un lesbiešu klubus.

 

KRUSTTEVS.COM, VAKARA ZIŅAS