RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Viesturs Koziols: Rīgas Dinamo treneris Rautakallio ir jāatlaiž!

Viesturs Koziols: Rīgas Dinamo treneris Rautakallio ir jāatlaiž!
Foto: Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 27.10.2012. 22:00

Viesturs Koziols laikrakstā Diena publiskojis savu viedokli par Latvijas Hokeja federācijas prezidenta izteikumiem par Rīgas "Dinamo" vadību, kā arī devis savu vērtējumu par komandas problemātisko sniegumu KHL.

 

Latvijas Hokeja federācijas prezidenta skarbos izteikumus par "Dinamo" vadību, Koziols komentē sekojoši…

 

"Laikam jau baidās, ka izlase var netikt uz olimpiskajām spēlēm Sočos. Lai pats nebūtu grēkāzis, laikus noveļ vainu uz citiem. Man gan šķiet, kas viņam vispār patīk būt uzmanības centrā. Kad par Lipmanu ilgāku laiku nekas nav dzirdēts, apzināti izmet kādu muļķību, lai visi pēc tam par viņu runātu. Tikmēr Latvijas hokeja attīstības programma joprojām nav izstrādāta, jaunatnes hokejā viss smagums gulstas uz vecāku pleciem, un federācija parazitē uz ledus arēnu rēķina. Ja nebūtu Dinamo, hokeja nākotne izskatītos pavisam bēdīga".

 

Vērtējot "Dinamo" neveiksmīgo sniegumu, Koziols uzskata, ka problēma meklējama arī kluba pārvaldē… "Par efektīvu Dinamo pārvaldi nekādi nevar nosaukt. No vadības hokejā profesionāli orientējas tikai Kalvītis, jo ilgākā laika periodā ir iepazinis visas Latvijas hokeja dīvainības. Manuprāt, šobrīd visvairāk pietrūkst sporta direktora. Cilvēka, kurš pārredzētu laukumu un spētu pieņemt adekvātus lēmumus".

 

Koziols atzīst, ka "Dinamo" treneru korpusā un spēlētāju sastāvā ir nepieciešamas izmaiņas, tomēr tās netiek veiktas, un tāpēc rezultāta nav… "Ja man būtu teikšana, jau sen būtu atlaidis Rautakallio, jo ir redzams, ka viņš vairs nevada komandu. Par leģionāriem pat negribas izteikties. Nevaru nosaukt nevienu no viņiem, kurš patiešām atbilstu pirmās vai otrās maiņas prasībām. Tad jau labāk dot iespēju pilnveidoties vietējiem spēlētājiem. Līdzīgi būtu jārīkojas treneru jautājumā. Lai labāk komandu vada Artis Ābols un Viktors Ignatjevs! Latvijas hokejs no tā būtu tikai ieguvējs. Uzņemoties atbildību, neatsveramu rūdījumu iegūtu mūsu pašu speciālisti".

 

Nra.lv, Sportacentrs.com, Krusttevs.com