RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Abām dziedošajām dvīnēm romantiskas attiecības ar latviešu hokejistiem

Abām dziedošajām dvīnēm romantiskas attiecības ar latviešu hokejistiem
Foto: Ekrānšāviņš no interneta un Krusttevs.com
· 30.10.2012. 16:36

Seksīgās dvīņumāsas Ana un Kate Drozdovičas vairs nav brīvas – viņām ir romantiskas attiecības ar HK «Rīga» sportistiem Kristeru Gudļevski un Edgaru Dīķi.

 

Katrai dvīnei pa hokejistam

 

Nesen debiju hokeja kluba «Dinamo» rindās piedzīvoja 20 gadus vecais HK «Rīga» vārtsargs Kristers Gudļevskis – par viņu īkšķus turēja arī simpātiskā Ana Drozdoviča, kura vairs neslēpj attiecības ar perspektīvo hokejistu. Pagājušajā nedēļā viņa savā «twitter.com» kontā publicēja mīļu kopbildi kopā ar Gudļevski.

 

Arī otra dziedošā māsa Kate jau ilgāku laiku ir romantiskās attiecībās ar Gudļevska komandas biedru, aizsargu Edgaru Dīķi. «Mums jautājumus par attiecībām uzdod visu nedēļu, taču mums nepatīk publiski apspriest savu privāto dzīvi un puišus. Māsa bija pirmā, kuru ieinteresēja hokejs, un viņa arī pirmā sāka attiecības ar hokejistu,» »VZ« teica Ana.

 

Kā izdevies no drošiem avotiem noskaidrot, jau aptuveni ilgāk par gadu kopā ir Edgars Dīķis un Kate (pilnā vārdā Jekaterina) Drozdoviča. Kopā viņi apmeklējuši vairākus saviesīgus pasākumus, mīļotais draudzeni pavada arī uz koncertiem. Kopā ar Dīķi visai bieži kopā vienā kompānijā laiku kavēja arī viņa komandas biedrs un viens no labākajiem draugiem Kristers Gudļevskis, un tieši kopīga atpūta saveda kopā Gudļevski ar otru māsu Anu (pilnā vārdā Anastasija). Pēc neoficiālas informācijas, abi attiecības sākuši šovasar un jau jūlija beigās kļuvuši nešķirami.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas