RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

FOTO: Pārāk perversa darba dēļ skandalozo fotogrāfu Sokolovu pametusi draudzene

FOTO: Pārāk perversa darba dēļ skandalozo fotogrāfu Sokolovu pametusi draudzene
Foto: Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 02.11.2012. 15:50

Jau mēnesi pašmāju sociālajos tīklos skandalozais erotisko foto mākslinieks Aleksandrs Sokolovs pauž divdomīgas frāzes par savu personību.

 

Tagad noskaidrojies, kas ir viņa pēkšņo garastāvokļa maiņu cēlonis. «Mana dzīve mainās. Tāds, kāds es biju, vairs nebūšu nekad. Nekad. Kāpurs kļuvis pa taureni, un atpakaļceļa nav. Fotogrāfs Sokolovs ir pagātnē. Brīnišķīgs piedzīvojums sākas!» savā «Facebook.com» profilā rakstīja Sokolovs. Šonedēļ atklājies, ka izjukušas fotogrāfa un viņa mīļotās sievietes, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra vijolnieces Darjas Smirnovas teju gadu ilgušās attiecības. Par to Sokolovs informējis arī savus draugus «Facebook.com», savu statusu no «ir attiecības» nomainot uz «brīvs».

 

Pirms mēneša »VZ« kādā modes pasākumā fiksēja Aleksandru Sokolovu un Darju kopā. Šī acīmredzot ir pēdējā pārīša kopbilde. Pēc neoficiālas informācijas, Darja neesot izturējusi skarbo fotogrāfa ikdienu: katru dienu kailas sievietes visperversākajās pozās...

 

Respektīvi - neoficiāli, bet informēti avoti apgalvo: "Pārāk perversa ir fotomākslinieka ikdiena un darbs stabilu attiecību veidošanai."

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas