RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Šarmantā Dagmāra Legante kļūst par izcilu aktrisi

Šarmantā Dagmāra Legante kļūst par izcilu aktrisi
Foto: Vakara Ziņas
· 05.11.2012. 10:40

Lai gan režisora Kārļa Anitena dzimšanas diena bija jau 9. oktobrī, nosvinēt 37. gadadienu viņam izdevās tikai otrdien pēc izrādes «Ideālie dēmoni». Pārsteigumu pašceptas kūkas izskatā viņam sagādāja galvenās lomas tēlotājas Dagmāras Legantes-Celmiņas mamma.

 

Šķiet, Dagmārai Legantei-Celmiņai uz skatuves nav pat jātērē laiks, runājot tekstu – atliek vien uztaisīt jocīgu grimasi, lai skatītāji smietos un aplaudētu. Izcila aktrise!

 

Uz teātra kluba «Hamlets» skatuves komēdija «Ideālie dēmoni» otrdien piedzīvoja pirmizrādi – tā ir arī dramaturga Kārļa Anitena debija teātra izrādes režisora lomā. Blakus pašam Anitenam velna lomā uz skatuves redzama teju vesela zvaigžņu parāde: izrādē spēlē aktrise Anna Šteina un kādreiz daudzu TV šovu vadītāji Valters Krauze un Dagmāra Legante-Celmiņa. Tieši Dagmāras atveidotā varone Glorija skatītājiem lika smieties līdz asarām: izrādē viņa lika lietā gan aktrises talantu, gan komiķes spējas. Izrādes smieklīgākais brīdis ir Glorijas dziedāšana uz bāra letes, un var droši prognozēt, ka Legantei diez vai kādreiz piedāvās piedalīties šovā «Dziedi ar zvaigzni»... «Uztraukums bija liels, taču, sākoties izrādei, tas pārgāja,» atzina Dagmāra. Jāatgādina, kā šī nebūt nav pirmā reize, kad Legante ir uz skatuves – viņa ir piedalījusies izrādē «Petras fon Kantas rūgtās asaras» un mūziklā «Lodes pār Brodveju».

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas