RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

FOTO: Fogele gatava kļūt par galveno valsts blondīni un izkonkurēt Mariku Ģederti!

FOTO: Fogele gatava kļūt par galveno valsts blondīni un izkonkurēt Mariku Ģederti!
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
· 08.11.2012. 20:59

Sudrabaini blondu matu krāsu sev ieguvusi aģentūras «Mis Latvija» direktore Inta Fogele – līdz ar šīm pārmaiņām viņa mainījusi arī savu rokerīgi vīrišķo ģērbšanās stilu, ietērpjoties elegantā kleitā. Šādā tērpā sieviete bija sastopama «Riga Fashion week» skatē.

 

Elegantā melnā kleitā «Mis Latvija» direktore Inta Fogele ieradās «Riga Fashion Week» ietvaros notiekošajā Katjas Šehurinas tērpu skatē. «Vajag dot vietu jaunām un enerģiskām. Esmu ļoti jauna blondīne – vēl tikai pirms trim stundām frizieris balināja man matus, bet nu esmu gatava kļūt par Latvijas galveno blondīni,» puspajokam teica Fogele.

 

Interesanti, ka tieši uz šo skati sev neierasti kareivīgā paskatā ieradās līdzšinējā blondīņu vadone Ģederte, kura, kā zināms, pirms kāda laika likvidēja Latvijas blondīņu asociāciju. «Man gribējās šodien uzvilkt kaut ko kareivīgu. Daudz tādu tērpu manā garderobē nav, bet kaut ko izdevās sakombinēt. Pie ādas biksēm uzģērbu šos zābakus, kurus nesen atvedu no Horvātijas. Jaka ar dzelkšņiem un somiņa jau bija manā «auksto ieroču» arsenālā,» sarunā ar »VZ« jokoja Ģederte.

 

FOTOGALERIJĀ: Šķiet, tikai uz vienu vakaru kareivīgā Inta Fogele un dzīvespriecīgā Marika Ģederte bija mainījušās lomām, taču, kas zina, varbūt blondās matu krāsas iespaidā Fogele arī turpmāk centīsies būt sievišķīga un koķeta.

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com