RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

PAPARACI: Vai Rēzija Kalniņa aizvīlusi draudzenei vīru? AKTRISES JAUNĀ DRAUGA FOTO

PAPARACI: Vai Rēzija Kalniņa aizvīlusi draudzenei vīru? AKTRISES JAUNĀ DRAUGA FOTO
· 10.11.2012. 12:48

Fotogalerija: Māris Breida, Krusttevs.com

 

Dailes teātra aktrise Rēzija Kalniņa ir brīva sieviete, kuras parādīšanās saviesīgos pasākumos ir rets notikums, tāpēc liels pārsteigums bija viņu redzēt «Riga Fashion week» apmeklētāju pulkā. Turklāt aktrise uz modes skati ieradās nevis viena, bet kopā ar kādu pavadoni, neslēpjot pret viņu savas simpātijas. Tiesa, vīrietis, ar kuru kopā mīļi tērzēja aktrise, esot Kalniņas sirdsdraudzenes, Dailes teātra vokālās pedagoģes Ilzes Rubiķes vīrs.

 

Aktrise Rēzija Kalniņa, koķeti kavējot laiku diriģenta Aināra Rubiķa sabiedrībā, lika noprast, ka šādā kompānijā jūtas laimīga. Par «saldo pārīti» nodēvētie gan teic, ka ir tikai tuvi draugi.

 

Vai ar visiem draugiem tik mīļi?

 

Ļoti glīti saposusies un smaidīga populārā aktrise Rēzija Kalniņa kopā ar diriģentu Aināru Rubiķi piektdienas vakarā ieradās uz «Rīga Fashion Week», lai noskatītos «Sock Box» modes skati. Sākumā abi iejuka pūlī un centās fotogrāfiem palikt nemanīti. Pāris iegādājas vīnu un apskāvušies mīļi tērzēja pie galdiņa. Ik pa brīdim kāds pārīti iemūžināja, par ko abi īpaši nesatraucās un smaidīja. Aplikusi roku savam pavadonim, Kalniņa devās vērot modes skati, kuras laikā abi ik pa brīdim pārrunāja redzēto, tuvu pieliekušies viens otram. Aktrise izskatījās laimīga un iemīlējusies, tāpēc vērotāji jau apsprieda tēmu, ka «mūžam brīvā» Kalniņa sev beidzot atradusi īsto. Tomēr šādām runām it kā nebūtu nekāda pamata, jo Rubiķis ir precējies ar Dailes teātra vokālo pedagoģi Ilzi Rubiķi, kas tiek uzskatīta par aktrises sirdsdraudzeni.

 

No ģimenes drauga par boifrendu?

 

Aizkulišu pārzinātāji stāsta, ka īstās kaislības norisinās nevis uz skatuves, bet teātra aizskatuvē. Tieši tur sadraudzējušās Dailes teātra dīva Rēzija Kalniņa un vokālā pedagoģe Ilze Rubiķe. Abas dāmas viena pie otras ciemojušās, kratījušas sirdi un kļuvušas par draudzenēm. Kalniņa bieži viesojusies Rubiķes mājā, un, kad teātrī kā muzikālās daļas vadītāja asistents sāka darboties Rubiķes vīrs, trijotne kļuvusi nešķirama. Ilgu laiku Kalniņa abus sauca par garīgajiem atbalstītājiem un «eņģeļiem», taču pagājušās vasaras sākumā ģimenes draudzība esot mainījusies citā gultnē – Kalniņa aizvien vairāk laika sākusi pavadīt divatā ar savas sirdsdraudzenes vīru. Kalniņa un Rubiķis pirmoreiz manīti mīļi pavadām laiku Imantdienu koncertā, un toreiz, līdzīgi kā tagad, aktrise, vaicāta par abu attiecībām, vien smaidīja un teica: «Savu privāto dzīvi nekomentēju!» Tiesa, liela daļa abu kopīgo paziņu par šīm baumām tikai pasmejas, jo šīs trijotnes kopīgās intereses esot drīzāk reliģiskas nekā intīmas – tuvāks esot Dievs nekā zemes miesiskās vērtības.

 

Kārtējais "tikai draugi" ...

 

Pats diriģents Ainārs Rubiķis sarunā ar žurnālistiem atzīst, ka ikdienā viņa attiecības ar modi nosaka darbs. «Pārsvarā esmu melnā apģērbā ar baltu kociņu rokās,» teic Rubiķis. Uz minēto skati viņš devies, jo saņēmis uzaicinājumu no «Sock Box» īpašnieces Ineses Krūmiņas. «Man modes skate kopumā patika, kaut, godīgi sakot, es būtu redzējis nedaudz savādāku veidu, kā tērpus pasniegt,» atklāj Rubiķis. Savu parādīšanās kopā ar Rēziju diriģents skaidro ar tuvu draudzību. «Mēs esam tuvi draugi. Un tā kā uz skati uzaicināja Inese Krūmiņa, ar kuru mūs vieno cieņa un cilvēcīga mīlestība, nolēmu apmeklēt šo skati. Inese ir ļoti cilvēcīga un ir daudz mums palīdzējusi,» skaidro Rubiķis. Sīkākos komentāros par savām attiecībām ar aktrisi un sacelto ažiotāžu dzeltenajā presē vīrietis neielaidās.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas