RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

FOTO: Šarmantā Iveta Feldmane šampanieti bauda kopā ar vīru

FOTO: Šarmantā Iveta Feldmane šampanieti bauda kopā ar vīru
Foto: Publicitātes foto
· 15.11.2012. 09:49

“Baltic Beauty Contest 2012” starptautiskā modeļu konkursa fināls pagājušā nedēļas nogalē „Hotel Jūrmala Spa” pārsteidza ar iespaidīgu šovu dzīvās mūzikas un deju izpildījumā. Par muzikālo noformējumu rūpējās speciāli uz pasākuma laiku atbraukusī dziedātāja Alise Ketnere, kas pazīstama ar skatuves vārdu Fox Lima un kļuva slavena saistībā ar grupas „Engima” projektu MMX (The Social Song).

 

Vakara gaitā uzstājās arī sitamo instrumentu muzikālā grupa Pulsa Efekts un modernā baleta dejotāji Sergejs Tarasens, Tālis Aboliņš, Nauris Kaļva un Kārlis Boža. Viesi tika iepazīstināti arī ar Baltic Beauty Fashion Photography Award 2012 gada uzvarētājas - fotogrāfes Sarmītes Vaļkas radītajām katras dalībnieces individuālā stila un tēla fotogrāfijām. Konkursa uzvarētāja 17-gadīgā Anastasija Lagūne no Vācijas papildus galvenajai balvai - līgumam 100 000 eiro apmērā ar Maiami modeļu aģentūru MC2 un atbalstītāju balvām, saņēma metālmākslinieces Kristīnes Saulītes melhiora un sudraba izlieto statueti.

 

20 konkursa fināla dalībnieces no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas un Vācijas krāšņā defilē prezentēja gan pašmāju modes mākslinieku Aleksandra Pavlova, Narciss, Dāvida, Sockbox, Camene, Paiya, City Jungle tērpus no modes pārstāvniecības „KLASE”, demonstrēja itāļu modes zīmola Sandro Ferrone jaunākās kolekcijas, kā arī Parure rotaslietas un aksesuārus, bet noslēgumā – Miss Latvija 2003 un modes mākslinieces Agneses Eidukas zīmola Halarah vakartērpus. Par dalībnieču matu sakārtojumu rūpējās salona „Strogonovs” meistari, bet grimam tika izmantota Holivudas filmās iecienītā Micabella kosmētika.

 

Konkursu rīkoja modeļu aģentūra „Natalie” un jau otro gadu pēc kārtas BBC 2012 producentes, režisores un vadītājas lomu uzņēmās Kristīne Rudzinska.

 

“Baltic Beauty Contest 2012” fināla šovu atzinīgi novērtēja gan žūrija no Milānas, Parīzes, Londonas, Stambulas, Hamburgas, Tokijas un Maiami modeļu aģentūrām, gan arī vairākas pašmāju slavenības, kas apmeklēja pasākumu – Tatjana Kargina, Marika Ģederte, Zane Vaļicka, Iveta Feldmane, Dace Vaivara un citas sabiedrībā pazīstamas dāmas un kungi - skatiet fotogaleriju.