RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Pirms svētku salūta Arēnā notiks Bi-2 koncerts

Pirms svētku salūta Arēnā notiks Bi-2 koncerts
Foto: Publicitātes foto
Kaspars Ūdris · 16.11.2012. 17:30

18.novembrī Arēnā Rīga sava jaunā albuma "Spirit" koncertturnejas laikā viesosies Krievijas rokgrupa „Bi-2”. Grupu ar Latviju vieno senas saiknes un draudzība, tādēļ tās dalībnieki priecājas Rīgā viesoties tieši Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā un sveikt valsts iedzīvotājus svētkos.

 

Rīgā „Bi-2” izpildīs gan jaunākās dziesmas, gan iepriekšējos gados tapušās publikas iemīļotās kompozīcijas. Protams, neizpaliks arī muzikāli pārsteigumi un lieliska atmosfēra.

 

Koncertu iesildīs ekstravagantā pašmāju grupa „Golden Shower”. Projekts darbojas kopš 2009.gada, un tā rašanās pamatā ir tetovēšanas meistares Milas un pīrsinga speciālistes Santas ideja apvienot smagu elektronisku skanējumu ar skarbi satīrisku poēziju un profesionālu sāpju šovu. Neparastā grupa uzstājusies festivālā „Zvērā”, „Fontain Fest” un dažādos citos alternatīvās mūzikas pasākumos, kā arī Spīķeru koncertzālē kopā ar britu elektroniskās mūzikas pārstāvi „Planningtorock”.

 

Koncerts sāksies plkst. 18:00, lai tā apmeklētāji pēc pasākuma beigām pagūtu nokļūt pilsētas centrā un noskatīties svētku salūtu. Organizatori informē, ka pasākuma laikā Arēnas Rīga stāvvietā novietotās automašīnas skatītāji varēs atstāt līdz brīdim, kad atgriezīsies no svētku salūta.

 

Biļetes uz koncertu vēl iespējams iegādāties visās „Biļešu Servisa” tirdzniecības vietās.