RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Sprūdžs pametis dvīnīšus, lai uzsāktu mīlas dēku ar spiega sievu...

Sprūdžs pametis dvīnīšus, lai uzsāktu mīlas dēku ar spiega sievu...
Foto: Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 23.11.2012. 14:40

Odiozais vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs savos gājienos un lēmumos latvju politikas vēsturē jau tāpat ir ticis. Atceramies dīvaino ādas žaketē tērpto un par marsieti dēvēto Einaru Repši, ko Edmundiņš laikam nolēmis pārspēt arī sieviešu maiņas ziņā – Sprūdžs pametis savu sievu un nesen dzimušo dvīnīšu māti, lai uzsāktu mīlas dēku ar savu padoto.

 

Apstiprina, ka šķīries

 

Šā gada janvārī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs staroja vairākos bulvārpreses izdevumos un interneta portālos – viņa sieva Inese jaunajam politiķim bija dāvājusi glītas dvīnītes Šarloti un Henrieti. Jāatzīst gan, ka ne tad, ne tagad Sprūdžs nav vēlējies afišēties medijos, bet tagad viņam tam ir vēl lielāks iemesls – Sprūdžs, kas uzsācis vīrišķīgi skarbu (un, jāatzīst, šausmīgi smieklīgu) karu pret Ventspils mēru Aivaru Lembergu, apmaldījies savas personīgās dzīves trīs priedēs. Proti, nav pagājis pat gads, bet Sprūdžs pametis sievu Inesi un abu mazo bērniņu māti. Privātās dzīves jautājumus ministrs parasti nekomentē un arī šoreiz nav bijis diez ko daiļrunīgs. «Apstiprinu, ka nesen esmu šķīries no sievas, vairāk nekādu komentāru par privāto dzīvi nebūs,» žurnālistiem skopi paziņoja Sprūdžs.

 

Bijusī spiega sieva

 

Edmunds Sprūdžs laulībā ar Inesi bija vairāk nekā astoņus gadus, un šie bija viņu pirmie bērni. Ministra ģimene dzīvoja privātmājā Mārupē (tādas esamība uzrādās arī ikgadējā valsts amatpersonas deklarācijā), bet pēdējā laikā viņš manīts izejam no kādas dzīvojamās mājas Pulkveža Brieža ielā, turklāt ne jau viens, bet, visticamāk nakšņojot, kopā ar savu biroja vadītāju Kristīnu Pelši.

 

Starp citu, šī sieviete ir gana interesanta: bijusi toreizējā Valsts prezidenta Valda Zatlera padomniece, pēc tam pilnīgi loģiski nonākusi viņa vadītās Reformu partijas rindās, un, kā redzams, uzdienējusi gana augstu. Turklāt viņas vīrs (laikam tagad jau šķirtais) nav nekāds ierindas puisis – Andris Pelšs bija Valda Zatlera ārlietu padomnieks un var «palepoties» ar tikšanu grāmatā «WikiLeaks. Nošaut nedrīkst apžēlot», kas atklāj iespējamo spiegu Valsts prezidenta administrācijā.

 

Šis spiegs slepenu informāciju pēc Nacionālās drošības padomes sēdes nodevis (jeb «nostučījis») ASV vēstniecībai – par to rakstīja «Neatkarīgā». ASV vēstnieka Čārlza Larsona ziņojumā, kas datēts ar 2008. gada 15. augustu, atklāts Latvijas augstāko amatpersonu runātais Nacionālās drošības padomē saistībā ar Gruzijas un Krievijas konfliktu, melns uz balta teikts, ka «prezidenta ārlietu padomnieks Andris Pelšs apgādāja mūs ar sēdes atšifrējumu».

 

Abas Sprūdža sievietes varat skatīt šeit

 

Slikts jokdaris un gudra sieviete

 

Informācijai: Kristīnai Pelšai ir ASV «Morehead State University» gūts maģistra grāds biznesa vadībā un bakalaura grāds sociālajā psiholoģijā, kas iegūts Latvijas Universitātē. «Savas profesionālās darbības laikā esmu pārliecinājusies par konstruktīva dialoga un sadarbības nepieciešamību starp visiem procesā iesaistītajiem partneriem, tāpēc par vienu no savas darbības prioritātēm esmu izvirzījusi atbalstu ministram pašvaldībām nozīmīgu jautājumu risināšanā, jo tieši līdzsvarota Latvijas pašvaldību attīstība ir atslēga uz ilgtspējīgu valsts un sabiedrības attīstību,» stājoties amatā, pauda Sprūdža biroja vadītāja, un, kā tagad redzam, atbalstījusi viņa ministru nudien ir ar sirdi un dvēseli un ne tikai...

 

Par pašu Sprūdžu – savas darbības laikā viņš ir pierādījis, ka ne uz ko vairāk par slikta jokdara lomu nevar pretendēt, taču ir kāda neliela nianse: Valdis Zatlers šo puisi bija nominējis premjera amatam, tātad, ja nebūtu šādi vēlēšanu rezultāti, tad Solvitas Āboltiņas vietā āmurītis būtu Zatlera rokās, bet Valda Dombrovska iemidzinoši klusās bubināšanas vietā mēs tagad klausītos Sprūdža ārprātu. Par privātās dzīves neaizskaramību viņš interesantas domas pauda jau pirms ievēlēšanas. Proti, portāls prese tolaik rakstīja par Sprūdža solījumiem, ka oficiālajās procedūrās kundze Inese būšot blakus (gadījumā, ja viņš tiks premjera krēslā) un «nekāda slēpšanās un nesakārtotība kā prezidenta [Andra] Bērziņa un Daces Seisumas gadījumā neesot pieļaujama». Vai sieva gatava kļūt par augstās amatpersonas kundzi? Jā, taču tā pa īstam jau dzīvē gatavs nevar būt neviens – lietās, kuras pats nav pamēģinājis, toreiz prātoja Sprūdžs.

 

Nu viņa sievai tiešām vajadzētu būt gatavai uz visu: pēc žurnālistu rīcībā esošās neoficiālās informācijas, Valsts ieņēmumu dienests nopietni pievērsies Sprūdžu ģimenes darījumiem, un šajā gadījumā šķirteņa «savārītais» it kā nākot tieši pār Ineses galvu, par ko viņa, protams, nekādā gadījumā nav priecīga. Savukārt šķiršanās – tas Sprūdžam nav nekas jauns, jo arī viņa vecāki darījuši tāpat.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas