RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Fogele atkal iekļuvusi skandālā cīnoties pret Diānu Kubasovu

Fogele atkal iekļuvusi skandālā cīnoties pret Diānu Kubasovu
Foto: Vakara Ziņas
Kaspars Ūdris · 26.11.2012. 09:52

Vācijā norisinās konkursa «Miss Intercontinental» fināls, kurā Latviju pārstāv Diāna Kubasova. Uz turieni devusies arī aģentūras «Mis Latvija» direktore Inta Fogele, un, šķiet, bez pamatīga skandāla atkal neiztikt...

 

Pērn šajā konkursā Latviju pārstāvēja Simona Kubasova, kuru uz to nosūtīja aģentūras «Mis Latvija» direktore Inta Fogele. Šogad konkursam sevi pieteica viņas māsa Diāna, kura savā CV norādīja, ka ir darbojusies neskaitāmās jomās.

 

«Pirms neilga laika saņēmu zvanu no konkursa «Miss Intercontinental» organizatoriem, kuri pārsteigti jautāja, kur esmu atradusi meiteni, kas pagūst darboties ne tikai kā uzņēmēja, modele un apģērbu dizainere, bet pat aktrise. Par saviem vārdiem ir jāatbild, nedrīkst tā melot. Ar konkursa organizatoriem esmu izrunājusies un ceru, ka mūsu valsts pārstāvei tajā veiksies labi, un sasniegumu piepušķošana netraucēs cerēto rezultātu sasniegšanā,» žurnālistiem teica Fogele.

 

Kā zināms, abām ir nesaskaņas saistībā ar tiesībām rīkot konkursu «Mis un misters Ogre», un Fogeles apņemšanās doties uz Vāciju liecina par oficiālu pieteikumu karam...

 

Diānas »VZ« stāstītā versija ir vēl interesantāka: «Konkursa organizatori mani informēja, ka Fogele centusies viņus piekukuļot, piedāvājot naudu, lai tikai nodrošinātu, ka konkursā nesaņemu nevienu titulu. Kad viņi atteikušies, Inta piedāvājusi naudu, lai iekļūtu žūrijā un samazinātu manas izredzes uzvarēt.»

 

Turpinājums sekos...

 

Vakara Ziņas, Krusttevs.com