RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Lauris Reiniks apspriež Rajeckas īstos un neīstos matus

Lauris Reiniks apspriež Rajeckas īstos un neīstos matus
Foto: Publicitātes foto
Kaspars Ūdris · 07.12.2012. 07:13

Dziedātājs Lauris Reiniks & Co 29. novembrī vēlā nakts stundā sociālajā tīklā «twitter.com» aktīvi apsprieda, ka tikko piedalījušies, «iespējams, smieklīgākajā pārvērtību šovā savā dzīvē». Tiesa, neviens no viņiem nebija to galvenais varonis: sarunas bija par dziedātājas Olgas Rajeckas piedalīšanos TV3 pārvērtību šovā.

Jau pavisam drīz TV3 pārvērtību šovā būs redzama dziedātāja Olga Rajecka, kura ar stilistu palīdzību tiks saposta svētkiem. Šo pārvērtību redzamākā daļa būs sarkana vakarkleita, glīts grims un neparasti gari blondi mati. Taču izrādās, ka pārvērtības ar matiem bijušas īslaicīgas – māksliniecei pielikta mākslīgā matu «aste». «To meitenes, kas veidoja man frizūru, atrada kādā specializētā veikalā. Tur var atrast visādas «astes» un bizes, kuras pielikt, lai svētkos izskatītos skaistāk. Man mati nav pieaudzēti, un aizvien esmu ar saviem īstajiem blondajiem matiem,» žurnālu »VZ« informēja Rajecka.

 

Pārvērtības viņa dēvēja par interesantām, taču ne jau tas dziedātājas dzīvē šobrīd esot galvenais – šo lomu ieņem izrāde «Viens pats Ziemassvētkos uz citas planētas», kas savu pirmizrādi piedzīvoja šajā trešdienā. «Pie izrādes strādājām līdz vēlam vakaram divas nedēļas pēc kārtas. Izrādē ir laba mūzika, talantīgi aktieri un dziedātāji, kas visu dara no sirds. Un tas ir galvenais, lai uzrunātu skatītājus. Domāju, ka pēc izrādes noskatīšanās cilvēki sajutīs Ziemassvētku noskaņojumu,» teica Rajecka.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas