RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Dzintris Kolāts atsevišķus tiešraides raidījumus televīzijā vadījis alkohola reibumā

Dzintris Kolāts atsevišķus tiešraides raidījumus televīzijā vadījis alkohola reibumā
Foto: Radio SWH
· 11.12.2012. 17:17

Dzintris Kolāts no Latvijas Televīzijas aiziet sava neglābjamā alkoholisma dēļ.

 

Atlūgumu uzrakstījušais Latvijas Televīzijas Ziņu dienesta vadītājs Dzintris Kolāts atklāti atzinis, ka viņam ir problēmas ar alkoholu, kuru risināšanai nepieciešama mediķu palīdzība - raksta žurnāls "Privātā Dzīve".

 

"Diemžēl beidzamais gads ir bijis diezgan šausmīgs. Man ir ļoti skumji, ka tas daļēji uzkrita arī maniem kolēģiem. Kā daudzi noteikti būs jau pamanījuši, dažos "100. panta preses kluba" raidījumos vadītāja vietā biju redzams nevis es, bet gan mani kolēģi," stāsta Kolāts.

 

Viņš pats nolēmis aiziet no darba LTV, jo sapratis: atkarība ir pārāk stipra, lai ar to sadzīvotu viņa kolēģi.

 

Žurnālists neslēpj, ka janvāra pirmajās dienās viņš dosies uz Minesotas programmu. "Negribu ieslīgt detaļās, bet tā ir lieliska sevis sakārtošana. Iepriekšējā reizē, kad tur biju, man tas viss tiešām ļoti palīdzēja."

 

Atsevišķi kolēģi talantīgo žurnālistu Kolātu esot manījuši ēterā arī nelielā reibuma stāvoklī - liecina Krusttevs.com rīcībā esošā neoficiālā informācija.

 

Kolāts apņēmies jau janvārī pavadīt 28 dienas ārstniecības iestādē, un šajā laikā ar viņu nevarēšot sazināties. Par programmu Kolāts saka, ka iepriekšējā reize viņam ļoti palīdzējusi, un viņš cer, ka jau februārī viņš varēs atkal sākt dzīvot lielisku dzīvi bez zaļā pūķa. Turklāt žurnālists cer, ka ar savu atklāto stāstu viņš iedvesmos arī citus no alkohola atkarīgos cīnīties ar šo postu.