Erots 2020
RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

PAPARACI SIRDSĀĶĪTIS: Rēzija ar precētu vīrieti aizlaidusies uz Krieviju

PAPARACI SIRDSĀĶĪTIS: Rēzija ar precētu vīrieti aizlaidusies uz Krieviju
Foto: Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 16.12.2012. 14:44

Un viņi esot tikai draugi... Te pat pirmklasniekam lietas skaidras!

 

Visticamāk, Rēzijai Kalniņai piedāvājums jaunajam darbam izteikts ne bez diriģenta Aināra Rubiķa ziņas, jo kurš gan cits Novosibirskas Valsts akadēmiskajā operas un baleta teātrī iedomātos mūzikla režiju piedāvāt latviešu aktrisei?! Kalniņa šo piedāvājumu esot pieņēmusi, līdz ar to viņai tur jau piešķirts dienesta dzīvoklis, un nu «sirdsdraugi» var būt kopā gan darbā, gan atpūtā, pašmāju dzeltenās preses netraucēti.

 

Arī Dailes teātris, veidojot repertuāru, izrādījis aktrisei pretimnākšanu, dodot iespēju būt prom uz ilgāku laiku – šogad pēdējā izrāde viņai bija 29. novembrī (mūzikls «Marlēna») un nākamā («Es par Rēziju») būs tikai 3. janvārī.

 

No neoficiāliem, bet pavisam drošiem avotiem žurnāla »Vakara Ziņas« tapis zināms, ka Dailes teātra prīmai Rēzijai Kalniņai (41) piedāvāts darbs Novosibirskas Valsts akadēmiskajā operas un baleta teātrī – viņa iestudē mūziklu teātrī, kur par muzikālo vadītāju no šā gada sākuma strādā viņas «sirdsdraugs» Ainārs Rubiķis (34).

 

Par daudzsološā diriģenta Aināra Rubiķa attiecībām ar Rēziju Kalniņu sabiedrība uzzināja pērn vasarā, kad abi kopā ieradās uz Imantdienām Cēsīs. Diriģents nevairījies aktrisi apskaut, un no malas abi izskatījušies kā iemīlējušies. Tiesa, zinātāji runāja, ka jau vairākus gadus abus vieno tuva garīga draudzība, turklāt Rubiķa sieva, Dailes teātra vokālā pedagoģe Ilze Rubiķe (36) esot aktrises sirdsdraudzene. Kādā intervijā Rubiķe pat atklājusi, ka Rēzija ir viņas «dvēseles otra puse».

 

Arī šoruden, neslēpjot simpātijas, Kalniņa un Rubiķis kopā apmeklēja «Riga Fashion Week», lai noskatītos «Sock Box» modes skati. Abi izskatījušies laimīgi un iemīlējušies. Protams, oficiālā versija arī tad bija ierastā «mēs esam tikai draugi». Nu «tikai draugi» ir kopā tālajā Rietumsibīrijas pilsētā, kur ar Novosibirskas Valsts akadēmisko operas un baleta teātri Rubiķis ir parakstījis līgumu uz trim gadiem, proti, līdz 2015. gada janvārim.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas

 

Par visu svarīgāko iz slavenību dzīves žurnālā "Vakara Ziņas" !