RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

FOTO: Agnese Zeltiņa, Marika Ģederte, Valdis Kalnozols, Edmunds Veizāns un kailas meitenes ALFĀ

FOTO: Agnese Zeltiņa, Marika Ģederte, Valdis Kalnozols, Edmunds Veizāns un kailas meitenes ALFĀ
Foto: Māris Breida, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 20.12.2012. 13:20

Trešdienas, 19. decembra, vakarā tirdzniecības parkā Alfa norisinājās sirsnīgs Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums ar cēlu mērķi "Ziemassvētku eglīti - Latvijas mežu nākotnei!"

 

Aicinot cilvēkus Ziemassvētkos un gadu mijā pušķot „dzīvas eglītes” – piemājas dārzos un podiņos, vīriešu dzīvesstila ziņu portāls KRUSTTEVS.COM uzsācis Latvijā nebijušu akciju ar devīzi „Ziemassvētku eglīti – Latvijas mežu nākotnei!”.

 

Šai idejai laipni atsaukušās desmitiem pašmāju slavenības un to skaits ar katru dienu pieaug.

 

Akcijas krusttēvs, būvuzņēmējs, Valdis Kalnozols un krustmāte, Latvijas galvenā blondīne, Marika Ģederte kopā ar daudziem citiem Latvijā atpazīstamiem cilvēkiem mudina sabiedrību necirst eglītes un nepirkt cirstās, bet svinēt ziemas saulgriežus pie „dzīvām eglītēm”, kuras pavasarī, Zemes dienā, varētu iestādīt mežā, lai tās aug un bagātina Latvijas dabas resursus.

 

Kampaņa startēja ar krāšņu atklāšanas pasākumu tirdzniecības parkā „Alfa”, ko vadīja vakara īpašā viešņa, šarmantā aktrise Agnese Zeltiņa, kura speciāli ieradās no Itālijas, lai iejustos vakara vadītājas lomā.

 

Tāpat ar saviem darbiem skatītājus pārsteidza un skaļus aplausus izpelnījās pašu mājās tik retā mākslas novirziena Body Art dizainere Dace Aleksandraviča (Glamart.lv) un viņas modeles Aiva un Evija.

 

Jamaikiešu ziemassvētku deju publikai un medijiem prezentēja Edmunda Veizāna deju skolas audzēkņi - skatiet fotogrāfa Māra Breidas veidoto fotogaleriju.

 

Akcija īsā laikā izpelnījusies lielu atsaucību sabiedrībā populāru cilvēku vidū – tā, piemēram, svinēt svētkus ar „dzīvām eglītēm” aicina seriāla „UgunsGrēks” zvaigzne Ģirts Ķesteris, Latvijas Nacionālās operas direktors Andrejs Žagars, dziedātājs Roberts Gobziņš, grupas „Astro'n'out” soliste Māra Upmane-Holšteina, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, operdziedātāja Inese Galante, radiodīdžejs Stass Florencevs, fotogrāfi Gatis Rozenfelds un Sergejs Kondrašins, mūziķi Raivo Stašāns un Lauris Amantovs, baleta pedagoģe Lita Beiris un daudzi citi.