RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

GO BLONDE festivāls atkal priecēs Latvijas vīriešus un ārzemju viesus

GO BLONDE festivāls atkal priecēs Latvijas vīriešus un ārzemju viesus
Foto: Publicitātes foto
Kaspars Ūdris · 21.12.2012. 15:34

Marika Ģederte: „Pateicoties tūristu izrādītajai milzīgajai interesei, Go Blonde organizēs jau ceturto festivālu, kurš šoreiz notiks Jūrmalā, 13.jūlijā. Esam ņēmuši vērā tūristu ieteikumus un ceram sarīkot neaizmirstamu un košu festivālu nedēļas nogalē, kurā varēs piedalīties jebkurš. Pasākuma tematika ir Pink Sensation.

 

 

Visas dienas garumā ir plānotas aktivitātes uz ūdens, pludmalē, Merilinas Monro līdzinieču konkurss, Mis un Misters Australian Gold skaistuma konkursa fināls, tenisa un golfa turnīri, Harley Davidson moču parāde. Festivāls noslēgsies ar ballīti visas nakts garumā, kurā piedalīsies ne tikai pašmāju zvaigznes, bet arī pasaulē zināmi DJ un dziedātajas. Festivāls apmeklētājiem būs bezmaksas, par dalības maksu būs atsevišķi slēgtie pasākumi.

 

Iepriekš notikuši Go Blonde festivāli guva plašu pasaules mediju uzmanību, palīdzot Latvijai nokļūt vadošajos ziņu kanālos ar pozitīvu vēstījumu – “Latvija ir atradusi veidu, kā cīnīties ar krīzi”. Vācijas nacionālais televīzijas kanāls 1 uzņēma dokumentālo filmu par Latvijas Blondīņu asociāciju. Festivāls tika atspoguļots vairāk nekā 500 interneta portālos visā pasaulē, telekanālā CNN, populārajos dzīvesstila žurnālos Glamour, Mairie Claire ASV, Grazia Anglijā un Itālijā.

 

Organozatori uzsver, ka Go Blonde festivālu nekad nav rīkojusi Latvijas Blondīņu asociācija. To vienmēr ir organizējusi izklaides aģentūra. Likvidēta ir tikai Latvijas Blondīņu asociācija, Go Blonde festivāls ir reģistrēta un patentēta preču zīme paliek un festivāls arī. Uz tikšanos!