RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

FOTO: Agnese Zeltiņa kaila Ziemassvētkos

FOTO: Agnese Zeltiņa kaila Ziemassvētkos
Foto: Reprodukcijas no Sergeja Kondrašina darbiem; Vakara Ziņas
· 22.12.2012. 13:20

Aktrise Agnese Zeltiņa pirms svētkiem sev sagādājusi dāvanu – šo fotogrāfa Sergeja Kondrašina lielformāta fotogrāfiju, kas tapusi 2007. gadā.

 

14. decembrī dzimšanas dienu atzīmēja aktrise Agnese Zeltiņa, kura šobrīd dzīvo Itālijā, bet šonedēļ atgriezās Latvijā, lai vadītu akcijas "Ziemassvētku eglīti - Latvijas mežu nākotnei!" prezentāciju, kā arī lai saulgriežus nosvinētu kopā ar ģimeni.

 

Viņa pati sev arī sagādājusi dāvanu – savu kailfoto, kas bija iekļauts Sergeja Kondrašina 2007. gada kalendārā.

 

Jau vairāk nekā gadu Agnese Zeltiņa dzīvo Itālijā un Latvijā ir visai reta viešņa. Pagājušajā nedēļā aktrise atzīmēja savu 41. dzimšanas dienu, un svinības norisinājās Itālijā, taču, izrādās, pat esot prom no mājām, Zeltiņa ir labi informēta par Latvijā notiekošo. Uzzinājusi, ka tirdzniecībā nonāk Sergeja Kondrašina fotogrāfijas, aktrise sev rezervējusi pašas 2007. gada kalendārā redzamo fotogrāfiju. «Šo fotogrāfiju sev jau ir uzdāvinājusi svētkos pati Agnese [Zeltiņa] – tiklīdz viņa ieradīsies Latvijā, tā šī bilde vairs nebūs redzama izstādē,» žurnālam »Vakara Ziņas« pastāstīja fotogrāfa Kondrašina sieva un producente vienā personā Bogdana.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas