RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

KARSTĀ FOTOGALERIJA: Aviokatastrofa Maskavā - 4 bojā gājušie un 4 smagā stāvoklī PAPILDINĀTA 18.00

KARSTĀ FOTOGALERIJA: Aviokatastrofa Maskavā - 4 bojā gājušie un 4 smagā stāvoklī PAPILDINĀTA 18.00
Foto: Yandex
Kaspars Ūdris · 29.12.2012. 16:21

ZIŅA PAPILDINĀTA ATKĀRTOTI PLKST. 18.00 AR JAUNĀKO INFORMĀCIJU.

 

Maskavas 3. lielākajā pasažieru lidostā Vnukovo uzsprāgusi lidmašīna.

 

PLKST. 17.40 LENTA.RU ziņo, ka lidmašīnā atradušies tikai apkalpes locekļi, no kuriem četri gājuši bojā, bet pārējie četri smagā stāvoklī nogādāti slimnīcās.

 

Lidmašīna sadragājusi lidostas skrejceļu un sasprāgstot izslīdējusi uz blakus esošās šosejas, kas savieno Kijevu un Maskavu.

 

Aviokompānijas «Red Wings» laineris «Tu-204» ar astoņiem cilvēkiem, kas bija ieradies no Pardubices Čehijā, pēc nolaišanās nobraucis no skrejceļa, iztriecies cauri lidostas nožogojumam un apstājies pie Kijevas šosejas. Viena atlūzusi lidmašīnas daļa atrodas uz šosejas apmales, un uz šosejas ir traucēta satiksme.

 

VIDEO šeit

 

Vēl viens video

 

Šodien pēcpusdienā Maskavā, lidostā Vnukovo ap plkst. 16.30 (pēc LV laika 14.30) nezināmu iemeslu dēļ avarējusi un aizdegusies lidmašīna TU-204. Sākotnējā informācija liecina, ka lidmašīnā bijuši 12 cilvēki un tā lidojusi no Čehijas, vēsta mediji.

 

Pēc aculiecinieku teiktā: lidmašīna piezemēšanās brīdī sasprāgusi trīs daļās.

 

2 cilvēki gāja bojā notikuma vietā, bet kāda 27 gadus jaunas sievietes sirds apstājusies Maskavas 17. slimnīcā vēsta aģentūra INTER-FAX.

 

Kā ziņo vairāki aculiecinieki, lidmašīnas korpuss sadalījies trijās daļās.

 

Uz notikuma vietu jau devušies izmeklētāji.

 

Tiek ziņots, ka Vnukovas lidostā liegta citu lidmašīnu nosēšanās un visi reisi tiek novirzīti uz Šeremetjevas lidostu.

 

Atsaucoties uz Krievijas aviācijas darbiniekiem, tiek ziņots: lidmašīna iespējams avarējusi tādēļ, ka atteicies darboties kāds no dzinējiem, taču netiek izslēgta iespēja, ka avārijas cēlonis ir pilota kļūda.

 

Ap plkst. 18.00 pēc Maskavas laika policija precizējusi, ka lidmašīnā atradušies pavisam astoņi cilvēki, divi gājuši bojā, bet trīs ar smagiem ievainojumiem nogādāti tuvējās slimnīcās. Vēl diviem palīdzība sniegta uz vietas, bet vienu atrast pagaidām nav izdevies.

 

Kā ziņo mediķi, bojāgājušie vīrieši bijuši pilotu formas tērpos.

 

Turpināsim informēt