RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

2012. GADA ATTIECĪBAS: Vētrains medusmēnesis uz nodokļu maksātāju rēķina - Dinsbergs un Anmary

2012. GADA ATTIECĪBAS: Vētrains medusmēnesis uz nodokļu maksātāju rēķina - Dinsbergs un Anmary
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
· 31.12.2012. 12:13

Visai dārgi šogad Latvijas valstij izmaksāja pašmāju Eirovīzijas delegācijas viesošanās Azerbaidžānā. Un kā vārdā? Divu šovbiznesa darboņu mīlas dēkas vārdā. Tamdēļ sagatavot pienācīgu horeogrāfiju, tērpus un skatuvisko šovu vienkārši nebija laika...

 

Ik gadu latvju mūzikas mīļi un TV vērotāji satraucas par to, kā mūsējiem veiksies Eirovīzijas dziesmu konkursā (lai gan visi teju vienbalsīgi lād šo pasākumu un stāsta, ka to neskatās), un jau nez kuro gadu pēc kārtas šie satraukumi beidzas identiski – ar Latvijas pārstāvju neiekļūšanu finālā un totālu fiasko.

 

Arī šogad – Anmary (Linda Amantova) finālā netika, palika trešā no beigām kopvērtējumā, un mājās palicēji steidza apspriest kārtējo izgāšanos.

 

Taču jau Eirovīzijas nacionālās atlases koncertā Ventspilī, pēc bildēm spriežot, acīmredzami bija uzvirmojušas jūtas starp dziedātāju un Eirovīzijas producentu Aigaru Dinsbergu, darba gaitā tās stiprinājās, bet konkursa fināla Baku laikā jau ieguva pavisam vētrainas aprises. Šobrīd abi jau dzīvo kopā, ir saderinājušies un prāto par kāzām.

 

Rezumējot – vai varam sevi saukt par zaudētājiem? Diez vai, jo no muzikālā viedokļa visai bezjēdzīgā konkursa rezultātā ir radies mīlošs pāris.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas