Erots 2020
RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Depardjē šonakt ar Putinu "kodīs" vodku. Žerāram gatava jaunā pase!

Depardjē šonakt ar Putinu
Foto: Lenta.ru
· 05.01.2013. 19:30

Izcilais franču teātra un kinoaktieris Žerārs Depardjē šodien ar speciālu čarterreisu ieradies Krievijas kūrortpilsētā Sočos, lai saņemtu šīs valsts pilsoņa pasi, informē zinoši avoti Krievijas atbildīgajos dienestos.

 

«Tiek pieņemts, ka šovakar viņam tiks izsniegta Krievijas pase,» aģentūrai «Interfax» teicis viens no avotiem, atzīstot, ka oficiāls vizītes mērķis nav zināms un publiskojams.

 

Arī Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs paziņoja, ka Depardjē «baruciens ir privāts, mēs nekādus komentārus nesniegsim. Tomēr neizslēdzu, ka tieši Sočos viņam tiks izsniegta jaunā pase un viņš vakariņos arī ar prezidentu, kurš Olimpiskajā pilsētā ieradies ārkārtas vizītē».

 

Francūzis ir atzinies mīlestībā Krievijai, kā arī tās ilgstošjam vadonim Vladimiram Putinam. Mediji mēļo, ka šovakar abi draugi tiksies un notikumu atzīmēs ar labāko krievu vodku. Depardjē ir liels alkoholisko dzērienu pazinējs un mīļotājs.

 

Depardjē decembrī atstāja Franciju, apmetoties uz dzīvi Beļģijas ciemā pie Francijas robežas, paziņoja par atteikšanos no Francijas pilsonības un ieceri pieņemt Beļģijas pilsonību. Viņš šādi reaģēja uz Francijas sociālistu valdības plānu līdz 75% palielināt nodokļa likmi par ienākumiem, kas ir lielāki par vienu miljonu eiro (700 tūkstošiem latu) gadā.

 

Saskaņā ar Francijas likumiem no šīs valsts pilsonības var atteikties tikai pēc tam, kad ir iegūta kādas citas valsts pilsonība.