RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

FOTO: Ministre un aktrise bērēs ierodas minisvārkos. Kā viņām nav kauna?

FOTO: Ministre un aktrise bērēs ierodas minisvārkos. Kā viņām nav kauna?
Foto: Krusttevs.com
· 07.01.2013. 20:58

Jau nedaudz stundas pēc Karalienes bērēm interneta vidē izcēlās vētra ūdensglāzē par kultūras ministres apģērbu un tā nepiemērotību sēru pasākumam. Portālā Delfi.lv tika asi kritizēts ministres ģērbšanās stils - atkailinātās kājas. 

 

Etiķetes speciāliste Aija Strautmane intervijā portālam Krusttevs.com pauž savu šoku par kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes un aktrises Evijas Skultes ģērbšanās stilu izcilās aktrises Veltas Līnes bērēs.

 

"Vai tiešām uz modes skati? Vai tiešām Evijai Skultei ir 15 gadi? Un vai tiešām aktrisei Kultūras akadēmijā nemācīja, kā ģērbties un pieskaņot tērpus pasākumiem?" - vaicā Strautmane.

 

"Kultūras ministre ir atgriezusies no skaista ceļojuma [Jaungada vizīte Austrālijā - red.piezīme] - to mēs visi zinām. Tomēr bēres nav vieta, kur parādīt, cik laimīgi un atpūtušies mēs esam. Ministres minisvārkiem nav vietas pat darba ikdienā, kur nu vēl bērēs. Un sarkanā soma, jeb es to sauktu par vienkāršu tašu, ir nepiedodams aksesuārs. Valdības loceklei pienāktos rokas somiņa un svārki atbilstoši savam vecumam un amatam," - skaidro etiķetes eksperte, norādot, ka savā mājā un dzimtajā ciemā viņa var izrādīties kā vien vēlas.

 

Galerijā: Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte un kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende leģendārās aktrises Veltas Līnes bērēs.

 

Mūsu lasītāju viedokli gaidām komentāru sadaļā.

 

Etiķetes un protokola speciāliste Aija Strautmane