RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Miris Romāna Vainšteina treneris

Miris Romāna Vainšteina treneris
Foto: Kuldiga.lv
Kaspars Ūdris · 12.01.2013. 18:45

11. janvārī mūžībā aizgājis bijušais Kuldīgas sporta skolas direktors, riteņbraukšanas treneris Jānis Baukšis, liecina informācija Kuldīgas novada pašvaldības mājaslapā - Kuldiga.lv .

Jānis Baukšis (1943 – 2013) .

 

Krusttevs.com redakcijas kolektīvs izsaka visdziļāko līdzjūtību Jāņa tuviniekiem un draugiem.

 

Jānis Baukšis visu savu dzīvi veltījis sportam. Gan pats būdams izcils riteņbraucējs PSRS izlasē, gan vadot Kuldīgas sporta skolu no 1970. līdz 2009. gadam. Jānis aktīvi piedalījās Olimpiskās kustības popularizēšanā un darbojās Latvijas sporta izglītības iestāžu direktoru padomē.

 

Kuldīgas sporta skolas kolektīvs atcerēsies Jāni kā Direktoru ar lielo burtu, kurš iestājās par savu kolektīvu un sporta skolu. Savas darbības laikā viņš izveidojis profesionālu un pašaizliedzīgu treneru komandu, kas spēj motivēt audzēkņus visaugstākajiem rezultātiem sportā. Tādēļ lielākais Jāņa sasniegums sportā bija viņa audzēkņa Romāna Vainšteina uzvara Pasaules čempionātā 2000. gadā.

 

Par sava darba pamatuzdevumu ilggadējais direktors un riteņbraukšanas treneris izvirzīja jaunatnes sporta attīstību. Mums ir jābūt labākajiem valstī, tāda bija Jāņa pārliecība arī pēc tam, kad aktīvās darba gaitas sportā bija aizvadītas. Bet ikdienā sporta skolā un pašvaldībā sajutām viņa interesi un atbalstu tālākā novada attīstībā.

 

Ar savu aktīvo un sportisko dzīvesveidu Jānis bija paraugs ikvienam.

 

Viņš mīlēja Kuldīgu un dega par Latviju. Viņš bija mīļš tēvs un vectēvs saviem tuvajiem.