RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Kādreizējais miljonārs Raimonds Gerkens tuvu bankrotam

Kādreizējais miljonārs Raimonds Gerkens tuvu bankrotam
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 17.01.2013. 10:27

Gerkena veikaliem klājas arvien sliktāk - daži tiek aizvērti, bet palikušajos pircēju arvien mazāk...

 

Kādreiz Raimonds spēlēja zoli: rīkoja bagātīgiem galdiem klātus, krāšņus turnīrus ar VIP personām un dzīvo mūziku - sk. galeriju.

 

Katru gadu simt bagātāko cilvēku sarakstā ir gan jaunpienācēji, gan arī «aizgājēji»– ļaudis, kas to pamet, reizēm uz gadu vai diviem, bet reizēm arī uz neatgriešanos.

 

Pirmie, kas krīt acīs, ir Raimonds Gerkens ar savu dzīvesbiedri Velgu Riekstiņu, kuru īpašumu kopējā vērtība pirms gada tika lēsta 6 miljonu latu apmērā, bet tagad iepretī viņiem ailītē rakstīts «nepietiekama īpašumu vērtība».

 

Tāda pati sodība piemeklējusi arī tādus pazīstamus uzņēmējus kā ceļubūves uzņēmuma «Binders» līdzīpašniekus Normundu Lusti un Alvi Tanbergu (iepriekš abu īpašumu vērtība bija pa 8miljoniem latu katram), «Skonto būves» līdzīpašnieku Ivaru Milleru (8miljoni), lauksaimniecības jomā strādājošo Edgaru Silakalnu (8miljoni), latgaliešu biznesmeni Jāzepu Zukulu (8miljoni) un metālapstrādes jomā strādājošo Edgaru Zausajevu (6miljoni). Savukārt piensaimniecības biznesa ietekmīgais tandēms Atis Sausnītis un Ivars Strautiņš (abiem pa 7miljoniem) šo topu pametuši sakarā ar īpašumu pārdošanu. Protams, tas nenozīmē, ka nosauktie cilvēki tagad ir pliki un nabagi, taču vietu «zelta simtniekā» saglabāt nav izdevies– saraksta apakšējā robeža ir vismaz 5miljoni latu.

 

Krusttevs.com, Vakara Ziņas