RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Rīgā plosīsies baltkrievu saldie čipendeili - FOTO

Rīgā plosīsies baltkrievu saldie čipendeili - FOTO
Foto: Publicitātes foto
Kaspars Ūdris · 17.01.2013. 11:45

22. un 23. februārī festivālā „Erots” Ķīpsalas hallē uzstāsies baltkrievu čipendeili – deju šovgrupa „CandyMEN II”. Visi „CandyMEN II” puiši ir profesionāli dejotāji un meistarīgi šovmeņi. Nav šaubu, ka uz festivāla „Erots” skatuves viņi rādīs galvu reibinošu šovu daiļā dzimuma pārstāvēm.

 

Deju šovgrupa „CandyMEN” Baltkrievijā darbojas jau 20 gadus un savus azartiskos šovus ir demonstrējuši visā pasaulē. Februārī Rīgā uzstāsies grupas jaunais un progresīvais sastāvs, kas kopā darbojas jau gadu un šajā laikā bijuši turnejās Ukrainā, Krievijā, Polijā, Lietuvā un Igaunijā. Šajā deju šovgrupā dejo ļoti izskatīgi, enerģiski, iekārojami un ar sportisku miesasbūvi apveltīti puiši vecumā no 22 līdz 25 gadiem. Tie ir puiši, uz kuriem skatoties, meitenes atmaigst.

 

Festivālam „Erots 2013” deju grupa gatavo jaunus numurus un sola neaizmirstamu, vīrišķā seksapīla pilnu piedzīvojumu.

 

Uz festivāla „Erots 2013” skatuves ir gaidāmi arī citu ārvalstu mākslinieku vētrainie priekšnesumi – būs gan šarmantās dīvas „All Inclusive” no Baltkrievijas, maskaviešu erotiskais teātris „Night Parterre”, gan kaislīgā tumšmate Larisa Dee, ungāru pornozvaigzne Yasmine Gold un citi.

 

Vairāk par viesmāksliniekiem šeit

 

Kaislīgi šovi un pikantas aktivitātes, atklātas sarunas par seksu, šarmanti un atraktīvi vakara vadītāji, plaša intīmpreču izstāde un enerģijas pilni dejotāji starptautiskajā „club dance” konkursa finālā – tas viss 22. un 23. februārī Rīgā, Ķīpsalas hallē. Šajā pasākumā ikviens atradīs izklaidi savai gaumei!

 

Biļetes;


Tikai Ķīpsalas hallē (darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.30) vēl iespējams iegādāties biļetes par īpaši izdevīgu cenu – Ls 5! Savukārt iepriekšpārdošanā “Biļešu servisa” (www.bilesuserviss.lv) kasēs vēl ir iespējams iegādāties biļetes par Ls 7! Tuvojoties “karstajam” pasākumam, kā arī pasākuma laikā biļetes, iespējams, kļūs dārgākas.

 

Katru dienu pirmajiem 500 apmeklētājiem – dāvanas no „Contex un „Cēsu alus”. Ieeja festivālā no 18 gadu vecuma! Vairāk par festivālu www.erots.lv

 

“Erots 2013” norises laiki:

22. februāris 18.00–03.00

23. februāris 18.00–04.00

 

Erotikas festivālu “Erots 2013” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Izstādes līdzorganizators ir firma “Z un Z” – Latvijas intīmpreču veikalu tīkls “Kupidons plus”. Pasākumu atbalsta “Contex” prezervatīvi un “Cēsu alus”.

 

Seko līdzi jaunumiem:

 

http://www.draugiem.lv/erots.lv

http://www.facebook.com/Erots.lv

https://twitter.com/Erots_lv