RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Andra Ērgļa jubilejas koncerts izpārdots; pieejamas pēdējās papildbiļetes

Andra Ērgļa jubilejas koncerts izpārdots; pieejamas pēdējās papildbiļetes
Foto: Publicitātes foto
Kaspars Ūdris · 17.01.2013. 20:40

Sakarā ar skatītāju lielo pieprasījumu koncerta "Andrim Ērglim 30" producenti aicina liepājniekus un pilsētas viesus iegādāties papildbiļetes uz koncertu "Andrim Ērglim 30", kas norisināsies Liepājas Olimpiskā centra lielajā arēnā 19.janvārī plkst. 19:00. Biļetes var iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs un vietu skaits ir ierobežots.

 

Daudzu klausītāju iemīļotais dziedātājs un mūziķis Andris Ērglis sestdien Liepājas Olimpiskā centra Lielajā arēnā atzīmēs savu jubileju ar koncertu sērijas "Andrim Ērglim 30" pirmo - vērienīgāko koncertu, kurā piedalīsies populārā dziedātāja skatuves kolēģi - mūziķi, dziedātāji un komponisti, ar kuriem viņš ir sadarbojies savas karjeras laikā.

 

Daudz laimes Andrim Ērglim uzsauksim kopā ar Maestro Raimondu Paulu, Jāni Lūsēnu, Valtu Pūci, Jāni Strazdu, operdziedātāju Kristīni Zadovsku, dziedātājiem Zigfrīdu Muktupāvelu un Igo. Koncertu krāšņos dziedātājas Ance Krauze, Annemarija Moiseja, Ieva Sutugova un bigbends "Mirāža". Būs vēl citi muzikāli pārsteigumi, kas netiek izpausti līdz koncertam.

 

Jubilejas koncerti ar nedaudz atšķirīgu mākslinieku sastāvu norisināsies arī Valmierā, Jēkabpilī un tūres noslēguma koncerts būs Jelgavā.

 

Būs grūti atrast latvieti, kurš nezina, kas ir Andris Ērglis. Slavas zenītā uzcelts ar visu Latviju pārskanējušo dziesmu "Ripoja akmens" pēc tam, kad krietns laika posms bija pavadīts pie bungām Liepājas Simfoniskajā orķestrī. Veiksmīgi sadarbojies ar slaveno zviedru komponistu un pianistu Robertu Velsu, kopā ar "Bonaparti.lv" pabijis uz lielās Eirovīzijas skatuves un konkursā "Jaunais vilnis" iegūta 2.vieta, kā arī dziedātājam bijušas lomas vairākās teātru izrādēs. Komponisti Raimonds Pauls, Jānis Lūsēns un Jānis Strazds rakstījuši Andrim Ērglim dziesmas, kas kļuvušas par hitiem.

 

Jubilejas koncerttūre "Andrim Ērglim 30" -

 

19.janvārī plkst. 19:00 Liepājas Olimpiskā centra Lielajā arēnā,

 

8.februārī plkst. 19:00 Valmieras Kultūras centrā,

 

9.februārī plkst. 16:00 Jēkabpilī - Krustpils kultūras namā,

 

15.februārī plkst. 19:00 Jelgavas Kultūras namā.