RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

FOTO: 30 gadu vecumā Andris Ērglis kļuvis par Vestarda Šimkus dubultnieku

FOTO: 30 gadu vecumā Andris Ērglis kļuvis par Vestarda Šimkus dubultnieku
Foto: Krusttevs.com lasītāja Inese
Kaspars Ūdris · 18.01.2013. 11:49

Krusttevs.com lasītāji ievērojuši, ka samtainās, skaistās balss īpašnieks Andris Ērglis un izcilais pianists Vestards Šimkus ir vizuāli līdzīgi. Mums tika  iesūtīta arī šī fotogrāfija, kurā, rūpīgāk ieskatoties, patiešām zināma līdzība ir saskatāma.

 

Krusttevs.com redakcijas kolektīvs sveic Andri Ērgli skaistajā jubilejā!

 

19.janvārī jubilārs aicina uz koncerttūres „Andrim Ērglim 30” sākumu Liepājas Olimpiskā centra Lielajā arēnā - nopērkamas vēl nedaudz papildbiļetes.

 

Apaļa cipara dzimšanas dienā vislabākais ir būt kopā ar draugiem, tādēļ Andris Ērglis ir uzaicinājis savus skatuves kolēģus - operdziedātāju Kristīni Zadovsku, dziedātājas Anci Krauzi, Ievu Sutugovu, Annemariju Moiseju, lieliskos Igo un Zigfrīdu Muktupāvelu, kā arī meiteņu bekvokāla grupu „Amurr” kopējai muzicēšanai. Un kā nu bez tautā tik ļoti mīlētajiem latviešu komponistiem, kuri ir iedvesmojuši Andri Ērgli gan uz skatuves, gan dzīvē - Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Valta Pūces un labā drauga Jāņa Strazda! Koncertam muzikālās krāsas piešķirs bundzinieks Gundars Lintiņš, ģitāristi Māris Kupčs, Aivars Meijers un Mārcis Auziņš, pianists Juris Kristons, bigbends „Mirāža”. Būs vēl citi muzikāli pārsteigumi, kas netiek izpausti līdz koncertam.

 

Jubilejas koncerttūre „Andrim Ērglim 30” -

 

19. janvārī plkst. 19:00 Liepājas Olimpiskā centra Lielajā arēnā,

8. februārī plkst. 19:00 Valmieras Kultūras centrā,

9. februārī plkst. 16:00 Jēkabpilī - Krustpils kultūras namā,

15. februārī plkst. 19:00 Jelgavas Kultūras namā.