RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

SEXY FOTO: Tievas, plikpupainas stjuartes, maksas WC, stulbas loterijas - RYANAIR jaunā politika

SEXY FOTO: Tievas, plikpupainas stjuartes, maksas WC, stulbas loterijas - RYANAIR jaunā politika
Foto: Hotstewardess.com
Kaspars Ūdris · 18.01.2013. 19:01

Fantāzija lidsabiedrības vadībai strādā makten treknā slānī.

 

Aviokompānija "Ryanair" atkal izcēlusies ar neparastu veidu, kā no savu klientu maciņiem izvilināt naudu, raksta portāls Mixnews.lv .

 

Jaunais triks ir spēle, kura tiek pasažieriem piedāvāta, pērkot biļetes mājas lapā. Tā klientam dod iespēju, samaksājot nelielu naudas summu, piedalīties izlozē un atgūt par lidojumu samaksāto naudu.

 

Noteikumos teikts, ka "Ryanair" garantē vismaz trīs uzvarētājus katru nedēļu, kuri par laimestu tiks informēti lidojuma apstiprinājuma vēstulē. Uzvarētājiem desmit nedēļu laikā tiks atgriezta biļešu rezervācijas laikā samaksātā cena.

 

Dalība spēlē gan tiek piedāvāta tikai Apvienotās Karalistes un Īrijas rezidentiem, kas ir vismaz astoņpadsmit gadus veci.

 

Biļešu rezervācijas procesa beigu daļā klientam tiek piedāvāta iespēja ielik ķeksīti lodziņā pie teksta “I want to play to win the value of my flights and fee’s” un piedalīties spēlē “Play to Win”. Maksa par dalību atkarīga no kopējās rezervācijas summas: 3 €/£ par rezervāciju līdz 150 €/£, 4 €/£ – par 150-225 €/£, 5 €/£ – virs 225 €/£.

 

Tiem, kas ieliek atzīmi attiecīgajā lodziņā, tiek uzdots jautājums “no ģeogrāfijas, vēstures un zinātnes, līdz izklaidei un sportam”. Ja atbilde ir pareiza, klients piedalās izlozē par iespēju saņemt kompensāciju.

 

Aviokompānijas pārstāvis laikrakstam "Independent.ie" nevarēja nosaukt klientu skaitu, kuri jau piedalījušies spēlē (noteikumi vēsta, ka tā ir spēkā no pagājušā gada 1.novembra līdz 2015.gada 31.oktobrim). Tomēr ticis nosaukts pirmais uzvarētājs – Džeimss Maklaulins no Donegalas, kurš atguvis 676 eiro, ko bija samaksājis par lidojuma biļetēm.

 

Lidsabiedrība "Ryanair", kas pagājušajā gadā pārvadāja 79,6 miljonus cilvēku, jau ir slavena ar savām atjautīgajām peļņas palielināšanas metodēm. Loterijas biļešu pārdošana lidojumu laikā, stjuartu instruēšana par to, kā zaudēt svaru, lai ieekonomētu degvielu, un kompānijas bosa Maikla O'Līrija  - pagaidām gan vēl nerealizētā ideja - ieviest pasažieriem 1£/€ maksu par tualetes izmantošanu – tie ir tikai daži no trikiem, kas “kompensē” lidojumu biļešu zemās cenas.