RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

JAUNS MĪLAS DAUDZSTŪRIS: Zatlera sieva laidusi pa kreisi ar pazīstamas žurnālistes vīru

JAUNS MĪLAS DAUDZSTŪRIS: Zatlera sieva laidusi pa kreisi ar pazīstamas žurnālistes vīru
Foto: Top1000.lv
· 22.01.2013. 13:42

Melodrāmas cienīgs, neparasts mīlas daudzstūra stāsts.  Valda Zatlera dēla sievas Evas Sietiņsones-Zatleres dēka ar precētu vīrieti izjaukusi citu ģimeni, šodien ziņo žurnāls "Kas Jauns".

 

Aizvadītā gada nogalē izskanēja ziņas par iespējamo krīzi AS „Cēsu alus” valdes priekšsēdētājas Evas Sietiņsones-Zatleres un viņas vīra Gustava Zatlera ģimenē, jo bijušā Valsts prezidenta Valda Zatlera dēls it kā esot neuzticīgs savai sievai. Kā vēsta žurnāls „Kas Jauns”, viss ir bijis nedaudz citādāk – „pa kreisi” laidis nevis Gustavs, bet gan viņa sieva Eva. Turklāt Valda Zatlera vedeklas sānsolis, kas ildzis vairākus mēnešus, esot bijis par iemeslu kādas citas laulības izjukšanai.

 

Eva Sietiņsone-Zatlere jau 2011. gadā ļāvusies ārpusģimenes attiecībām, kas ar laiku nākušas gaismā, un tā rezultātā šķirta tirdzniecības jomas darbinieka Edgara Untāla un LNT žurnālistes Danas Albrehtes-Untāles laulība. Tomēr gan Eva Sietiņsone-Zatlere, gan Edgars Untāls žurnālam „Kas Jauns” noliedz, ka ir bijuši mīļākie. Pēc „Kas Jauns” rīcībā esošās informācijas, Edgars un Eva iepazinušies koučinga kursos, kur darbojušies vienā pārī.

 

Pats Gustavs Zatlers žurnālam atzīst, ka neko nezina par sievas sānsoļiem, un šovasar viņš ar Evu plāno svinēt piekto kāzu gadadienu.

 

Savukārt žurnāliste Dana Albrehte žurnālam atzinusi, ka šķīrusies no vīra tieši viņa sānsoļa dēļ ar Evu Sietiņsoni- Zatleri. „Mani kā žurnālisti pārsteidza, ka cik divkosīga, sekla un bez iekšējās inteliģences patiesībā ir viena daļa tā dēvētās Latvijas elites pārstāvju, kuru ārējais, šķietami spožais publiskais tēls ir tikai liekulīga izkārtne, un cik viegli šie cilvēki piekopj amorālu dzīvesveidu,” žurnālam atzina Dana Albrehte.

 

Nra.lv, Krusttevs.com