RezervesDALAS24.lv

Smalkais stils / Smalkais stils

Skat, pat Ella no Amerikas atbraukusi! Sabiedrības krējums plosās krāšņā ballītē - FOTO

Skat, pat Ella no Amerikas atbraukusi! Sabiedrības krējums plosās krāšņā ballītē - FOTO
Foto: Kaspars Ūdris, Krusttevs.com
Kaspars Ūdris · 23.01.2013. 14:46

Rīgā notikusi savdabīga slavenību ballīte - krāšņa fotogalerija.

 

Arvien mazāk kļūst cilvēku, kurus vēl pārsteidz saviesīgos pasākumos satikt tādus pašmāju sabiedrības krējuma spīdekļus, kā Lieni Brikousku, Mariku Ģederti, Marku Rivu, Roberto vai Agnesi Zeltiņu.

 

Taču nupat nesen viņi visi bija vērojami kopā kādā amizantā vietā - veļas pieņemšanas punkta atklāšanas ballītē. Veļas dienests "Tvaikonis" saviem viesiem bija izdalījis Latvijas slavenību sejas maskas, līdz ar to katrs varēja iejusties kāda populāra pasākumu apmeklētāja tēlā.

 

Kā zināms, tautā ir iesakņojies teiciens par populāru cilvēku "netīrās veļas mazgāšanu". Šo aforismu ar krietnu humora devu nepakautrējās izmantot veļas mazgātava "Tvaikonis", norādot, ka jaunatvērtajā pieņemšanas punktā turpmāk tiek gaidīta jebkura slavenība ar jebkādu netīrās veļas daudzumu.

 

"Ceru, ka ar maskām ir izdevies iepriecināt gan draugus, gan arī varēsim parādīt ikvienam, tai skaitā tabloīdu redzamākajiem personāžiem, ka šeit ir mājīgi un jauki," stāsta uzņēmuma vadītājs Andris Pudāns, kurš pats savulaik strādājis par žurnālistu slavenību presē.

 

Pasākuma viesus pie durvīm gaidīja sarkanais paklājs, bet telpās - klasiskā mūzika, furšets, šampanietis un neiztrūkstoša prezentāciju un atklāšanu sastāvdaļa - "slavenību siena". Kad viesi bija iesiluši, pie tās notika fotografēšanās dažādās uzjautrinošās kombinācijās - pat tādās, kādās latviešu zvaigznes un zvaigznītes līdz šim vēl nebija sanācis manīt.

 

Veļas dienests "Tvaikonis" ir vadošais veļas mazgāšanas un gludināšanas serviss galvaspilsētā, kurš klientus apkalpo pēc izsaukuma uz mājām vai iestādēm. Tagad darbojas arī servisa centrs jeb pieņemšanas/nodošanas punkts Kr.Barona ielā 93 (pie Tallinas ielas).

 

Vairāk šeit:

 

http://www.draugiem.lv/tvaikonis/

 

https://www.facebook.com/Tvaikonis

 

Uzņēmuma vadītājs Andris Pudāns; zemāk burziņa fotogalerija